Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az oka annak hogy az idei...

Mi az oka annak hogy az idei Exatlonban alig van lelkes versenyző?

Figyelt kérdés
Dorci, Gabi, Hanna...mintha kényszerből jöttek volna. Sokakon látom és mondják is, hogy már nincs meg a varázsa a versenynek meg ezerszer szívesebben lennének otthon. Na most akkor miért mondtak igent ezek a versenyzők. Másrészt meg tudták jól mi vár rájuk. Lehet volt aki miattuk nem jutott be az Áll Star-ba, pedig szívesen ment volna.

2022. jan. 15. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már unalmas nekik, egyszer végigcsinálták.
2022. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, pénz beszél. Valószínűleg kapnak ezért annyit, hogy megérje nekik ez a bohóckodás. Amúgy nem akarják, de a suska az kell, ezért unottan, de csinálják.
2022. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az is lehet, hogy a szerződésükbe benne volt, hogy kötelező visszajönniük

Ne legyünk már ilyen naívak, hogy a média csupa csillogás és pénz.

2022. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nekem is unalmas egy egy adást végignézni, pedig régen szerettem. Annyira egyhangú már, hogy mindig futamok futamok hátán, és már az se dobja fel a dolgot, hogy a pályák nem egyformák. Gabi jól fogalmazta meg, hogy az a régi kis exatlonos mesevilág már megszűnt létezni, amit először 3 éve fedeztek fel együtt közösen a társaival. Semmi nem olyan már, mint amilyen akkor volt.
2022. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
3 Azt hogy kötelező lett volna visszajönniük azt nem hiszem, pláne 3 év után nem. De a pénz elég motiváló tud lenni, csak annyit biztos nem kaptak, hogy úgy csináljanak, hogy élvezik is a játékokat.
2022. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se írhatták alá úgy a szerződést pláne az első évadosok hogy majd vissza kell térni. Ki tudja mikor...Dorci a saját évadában az egyik fő hangadó volt, most alig hallani a hangjàt. Elég kiábrándító ha csak a pénz miatt mentek. Én tök örülnék ha furhatnék ezeken a pályákon és ott versenyezhetnék ezek meg két hét után már elvesztették a lelkesedést.
2022. jan. 15. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Sokan még azt se tudják elhinni hogy a Mónika show vagy híradóban levők pénzt kaptak a riport okért
2022. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem se írhatták alá úgy a szerződést pláne az első évadosok hogy majd vissza kell térni."


valóságshowokban több évre szóló szerződések vannak. A műsoridőn kívül is titoktartás, kötelező interjúk és megjelenések stb. Természetesen nem ingyen

2022. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
kevesebb versennyel jobb lenne. Több reality kéne bele
2022. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van az a kötbér , amiért elmész akkor is ha semmi kedved .
2022. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!