Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek. Mónika show,Anikó...

Szerintetek. Mónika show,Anikó shownak van valami valóság alapja?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom lehet igen lehet nem
2022. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Az alapsztori megvan, de a fele ki van találva a sztorinak, a kiírásokat alul ahol ott a név azt meg teljes mértékben ők találják ki.
2022. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Persze. Az emberek akik szerepeltek bennük tényleg olyan ostobák mint látszik.
2022. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anikó show eleve nem ér egy kalap kakit sem, ráadásul több olyan embert is szerepeltettek akiknek valamilyen online ismeretségük van, azok meg azt mondják hogy valami kamu szöveggel hívták be őket, bár tuti ők is kaptak egy kis suskát, meg a műsornak is jól jött a Youtuber követőinek a megtekintése szóval...

Mónika shownak még volt valamennyi valóság alapja, persze biztos hogy ott is kamu szövegek voltak, de legalább valós problémákról beszélgettek!

Én személy szerint a Balázs showt szerettem, na oda ültették be azokat akik a Mónika showba is túl hülyék voltak, és Balázs kiválóan lavírozott a komoly sokakat érintő témák és a röhejes komédiába illő konfliktusok között!

2022. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!