Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan valósag Show szerepl...

Van olyan valósag Show szereplő aki nem megy tönkre lelkileg?

Figyelt kérdés
Ez most vv Gáborra gondolok, aki sztem teljesen szétesett. Nekem szimpatikus volt a műsorban, hibázott, de hát ez van. Nemrég láttam egy livejat... Szegény nagyon furcsán viselkedik, szerintem össze van zavarodva. Aztán elgondolkodtan, hogy egy ilyen műsorban való szereplés után ki tud teljesen komplett maradni?
2021. ápr. 15. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
20%
1 a 15 vagy akárhányból talán bezavarodott, nem mintha a villában alapból nem lett volna a fura. A többiek közül ki tört össze? Ez tart egy ideig, és egy év múlva mindenki sz*rik rájuk. Anikó pl biztos nem ment tönkre, tekintve hogy jobban járt a műsorral, mint bárki más. De a többieket sem látni siránkozni, inkább lehúzzák a bőrt arról a 15 perc hírnévről, mielőtt feledésbe merülnének.
2021. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Vivi sem ment tönkre lelkileg, volt szó arról hogy eljátszotta bent a feladás-sajnáltatásos szitut, hogy jobban megkedveljék. És hát bejött. Én sem mennék tönkre nettó 20millával, ha 3 hónapig ingyen ehetnék-ihatnék, és emellett csak annyi lenne a dolgom hogy bohó kuki (puni) sztorikat mesélek és sajnáltatom magam. Szíves örömest lejáratnám magam a pénzért, mivel úgyis tudom hogy 1 év múlva a fenét se érdeklem majd. A többiek ugyanúgy szerepeket játszottak el valamennyi pénzért, ők ezt mind vállalták. Szóval aki tudja mivel jár de belemegy ne menjen tönkre.
2021. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!