Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A szökés halálok?

A szökés halálok?

Figyelt kérdés

Kinek a halála érintett meg a sorozatban?

Részemről Tweeneré és leginkább Patoshik szomorú öngyilkossága.



2022. febr. 2. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Senkié. ne viccelj már. Ez csak egy sorozat.
2022. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
😂😄😄
2022. febr. 9. 00:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Öröm lehet ilyen felfogással többféle műfajban filmet meg sorozatot nézni. 😂
2022. febr. 9. 00:46
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Ne flegmázzál! Február 2.-án tetted fel a kérdést, ma 9.-e van. Úgy látom nem nagyon repdesnek válaszolni erre a buta kérdésre! Szóval aki mégis ide téved (ÉN) becsüld meg, légy jó házigazda, kínálj meg kávéval, meg pálinkával, vmi sütit vagy rágcsát is ennék mellé.

Nos mostmár, ha így belemélyedtünk, mivel senki nem valaszolt, ezért pont nem úgy néznek filmet, sorozatot, mint Te! Nyilván valaki kinyiffan, ez várható. Valakit mindig kiirnak, dehát ezért sorozat a sorozat. Szereplők is, ahogy ilyen buta kérdések is jönnek mennek.

Ennyi az egész Buksi! Senkit nem érint meg annyira egy kitalált karakter kamuhalála. Jó hogy nem már temetést rendezel, meg mécseseket gyújtasz.. eszem megáll.

2022. febr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem Bellické. Nyilván csak egy film de valahol sajnáltam a karaktert. Nem volt nagy ész, öregedett, nője nem volt. A sonaban ráadásul megalázták.
2023. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!