Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elő fogtok fizetni a HBO...

Elő fogtok fizetni a HBO MAX-ra? Várod már?

Figyelt kérdés
Én igen, bar van ncorem, is de na azert 1590 ajandek ár erte. engem meggyozott, tetszik ez a lila felulet is.

#HBO MAX , HBO GO, HBO NOW, MAX GO, NetFix, VPN, Diszney+ Alle TV+, Prime Emezen video, Sztraz, ABC, #Yúrónevs, streaming, ing, nyakkendő, televizó, gossip girl, zoya jó csaj,
2022. febr. 3. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Mivel elő van fizetve HBO GO-ra is, meg Netflixre, meg youtubera, meg az isten fasz*, ezért igen. :D

Eleve az hbo go-sok automatikusan átkerülnek max-ra, 1590-ért. Tehát ja, ugyanúgy mehet tovább.

2022. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom. Na akkor te neked van eszed, mar csak az Apple Tv + hiányzik a repertoárodból, meg elvileg jön a Starz streaming platformja is magyarorszagra, de ennyi szarra en sme fizetek elo, eleg nekem a max tobbit letorrentezem xd :D
2022. febr. 3. 20:10
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen elő mert alapból van hbo go előfizetésem.
2022. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Helyes, korrekt amúgy ez az 1590-es ár ;)
2022. febr. 3. 21:31
 5/22 anonim ***** válasza:
2022. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem kezdem el, csupán kíváncsi vagyok, hogy elő fogtok e fizetni, nektek megéri e. Nekem is van ncore , és ugyanúgy ahsználni fogom, viszont nem akarok ezt a hbo maxal összekötni :D engem csak az erdekel, hogy elo fogtok e fizetni a maxra :D az h te most ncorezol, vagy azt h fogjatok hazsnalni a max utan, az engem nem erdekel, mert nekem (direkt) nem ez a kérdésem :D
2022. febr. 3. 21:51
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
Én előfogok, upc direct tévé előfizetésemben benne van a hbo go. Én mindenre előfizetek, hbo go, netflix, amazon prime, yt premium. Nem szeretem az ncoret de néha szükségem van rá.
2022. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2022. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as. Először is a TV az, amit megvettetek. A HBOGO/Netflix / más funkciók csak opciók, sosem garantált szolgáltatások. Venni kell egy tv okositot és kész, meg van oldva. Nem értem miert sirnak ezrt. Az én tv-m pl sosem tudta a hbo go-rt vettem chromecastot és neztem kész meg van oldva. Amúgy meg fejlodik a technika és ez szerintem nagyon jó dolog. ;)


7-es helyes ;) :D

2022. febr. 3. 22:54
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem MO-n fogják magukat megszedni, attól nem kell félni. :D
2022. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!