Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az X faktor...

Mi a véleményetek az X faktor óta Ferenczi Kamillárol,Aleerol,Paulinarol?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 21:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#10 Ki mondta hogy Tiktokon figyelem? Na de mindegy is nem fogok itt veszekedni mindenkinek más a véleménye🤷‍♀️

Én ezt itt lezártam, további szép napot.

2022. márc. 12. 12:56
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

"nem fogok itt veszekedni mindenkinek más a véleménye🤷‍♀️"

Te inkább ne gyere ezzel a dumával, ahogy először reagáltál a kommentemre az valami szégyen. Akár csak Kamilla.

Ja és ha nem tik tok akkor lehet hogy te kamuzol nekem vagy bedöltél egy kamu profilnak

2022. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 létezik Instagram, Facebook is, kíváncsi lennék hány éves vagyxddd
2022. márc. 12. 13:59
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"kíváncsi lennék hány éves vagyxddd"

Ezt inkább tőled kérne megkérdezni, aki így reagál.

2022. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 jó figyelj unalmas vagy :((
2022. márc. 12. 14:43
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Nyem, nyem az te vagy xD

"Jajjj mindenki úgy csinál mintha ha alee tudna valamennyire is énekelni"

Jegyezd meg, nem csak szép éneklésből áll az előadói pálya. Még egy olyannak se aki nem maga szerzi a dalait.

2022. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#15 és azt még hozzá kell fűznöm hogy te kértél véleményt és én adtam tehát még emiatt is szégyellheted azt ahogy reagáltál.


Egy jó tanács, ne használd se a Facebookot, se az Instát meg főleg a Gyakorit, mert ezekhez még kicsi vagy.

Érdekesség: Ezt az oldalt még 60 éves öreg emberek is használják, úgyhogy jobb ha kijelentkezel

2022. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 genyó azt sem tudod hány éves vagyok de azért azt írod hogy kicsi vagyok xdd
2022. márc. 14. 18:37
 19/20 anonim ***** válasza:

#18 A megnyilvánulásod miatt vagy kicsi ezekhez, igazán lehetne gondolkodni.

Nem, tudom hány éves vagy de biztos nem vagy 16 éves, mert csak azok használhatják ezt az oldalt.

Most azzal leszek jó fej, hogy nem alacsonyítalak le egy 9 évesre (még szívem szerint se csinálnám)

Látszódik hogy 13 éves is lehetsz, de ebben korban még nem lágyult be a fejed. Ebben a korban még a tanulás nem érdekli, nagy troll tud lenni, gyerekes, rettentően naiv meg sorolhatnám is mikre vagytok képesek.


Na de hogy ne bántsalak annyit, elmondom minden rossz hátsó szándék nélkül hogy Kamilla miért nem nyert és miért nem nyerhet meg más hasonló műsort:


Kamillának perfekt az énektudása az tény, de nincs előadás módja. És most hogy jobban érezd magad, nem Alee-t hozom fel ellen példának hanem Paulinát akinek a magas hang nehezen megy, de mély hang az igen.

Nos amikor az Aranyapám című dalát adta elő, ott voltak táncosok meg jó hangulat.


Ellentétben Kamit, aki a videó című dalát (amit nem ő írt) adta elő. No, itt az a gond hogy nem előadta hanem elénekelte, BIZONY az eléneklés meg az előadás két külön dolog.

Kedves Kamilla, csak ott állt egyhelyben amiben ám nem volt semmi egyedi, mintha valami csillagos 5-s tanulót személyesítene akinek az a célja hogy minél jobban énekeljen. Ennyi, ha te leakarnád utánozni Michael Jackson-t akkor tudnod kell moonwalkozni, ezt pródukciónak nevezik. ÉS HOGY NE ÉRSD FÉRLE, nem csak MoonWalkozni kell hanem az összes táncát kell tudni. Úgy is le tudod utánozni hogy nem énekelsz hanem táncolsz vagyis tánc feldolgozást készítesz.



Lényegében összefoglalva: Egy előadónak nem csak arra kell reflektálni hogy szép hangja legyen hanem hogy mennyire bírja az iramot, ismerje és kedvelje a közönség. Pont.

2022. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19 oke értelek
2022. márc. 14. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!