Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Mónika show-t érzelmileg...

A Mónika show-t érzelmileg intelligens emberek is nézték?

Figyelt kérdés
A trágárság és a konfliktuskezelés ilyen alacsony szintje csak az alsóbb néprétegekben népszerű? Belegondolva az a durva, hogy tulajdonképpen mindenkinek vannak párkapcsolati problémái hasonló ügyek mentén (megcsalás, féltékenység, anyagiak, stb), szóval lehet tudna rezonálni ezekre, csak max az alpáriság elfedi és végül csak az marad meg, ezért érzi fölényben magát.

2022. febr. 12. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Én azért szeretem ezeket visszanézni, mert látható, hol tartott 20 éve a társadalom, és hol tart most.


Például Mónikának voltak előremutató gondolatai is, de néha ő is átment áldozathibáztatóba.

2022. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ott tapsoltak hátul…
2022. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Érzelmi analfabéta vagyok, ezért csak a Balázs show-t néztem anno, de azt is csak a vizsgaidőszakban. Letettem a könyveim, ahogy kezdődött, mire vége lett, mintha aludtam volna 1 órát.

Utána valahogy mindig motiváltabban tanultam.

2022. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon padlón vagyok lelkileg esküszöm csak ezt tudom nézni.
2022. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nem volt annyira alja. Végén jött ez a réteg
2022. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen, néztük. :D Én inkább amolyan levezetésképpen, mert egy nehéz sulis nap után nem volt kedvem semmi agymunkához, ellenben ezek a szereplők mindig mosolyt csaltak az arcomra (már amikor nem volt olyan komoly baj), és kapaszkodj meg...a mai napig visszajárok Mónika-jeleneteket nézni. Ez volt a gyerekkorom. :D Az EQ-m még talán kicsit magasabb is az átlagénál.
2022. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek való az ilyen tartalom.

Sokszor látok olyan embereket akik annyira naivan, beszűkülve élnek a maguk kis világában, hogy úgy gondolják nincsenek is elbszott vagy primitív emberek mint az ilyen műsorokban.

Sokkal jobb rálátásod nyílik arra, hogy mire képesek egyes emberek és nem csak magadból indulsz ki.

Az együttérzésről meg csak annyit, hogy azért bőven voltak itt olyan szituációk amik egy normális ember életében még véletlenül sem fordulnak elő.

Például az egyik adásban valami roma csávó gyereket csinált a nagymamának, az anyának, meg az ő lányának is.

Ezzel valahogy nem tudok azonosulni.

2022. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
A freak show népszerű műfaj. :)
2022. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!