Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Mónika show sikerét az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Mónika show sikerét az adta, hogy görbe tükröt mutatott a magyar társadalomnak?

Figyelt kérdés

Sajnos az indulatok és a káromkodás eléggé tetten érhető a hétköznapi életben is. Lehet összefügg a létbizonytalansággal is, ami sok vidéki közösségben tapasztalható.

Arra gondolok sok ember nem tanulta meg az egészséges vitakulturát, konfliktuskezelést párkapcsolatban és szórakoztató számára, ha ez valakiből elemi erővel tör ki, mert tulajdonképpen ő is ezt tenné, csak elfojtja magában.

Mennyire széles réteget érinthet ez?



2021. aug. 3. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

A magyar társadalom döntő többsége nem dzsavelt be a maunika sóba és rustózott azon, hogy lekurelta a csajét a rajcsávó. Aztán meg rosáznak "mer há mi innét kimegyünk".


Amúgy meg rohadt sok jelenet megrendezett volt. Fizetettek pár ezer forintot a fogatlan proliknak, hogy menjenek be őrjöngeni. (persze sok esetben fizetni sem kellett nekik, mert valóban ilyenek)

2021. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

A sikert az adta,hogy sokan kíváncsiak és jól szórakoznak más nehéz, vagy nehéznek vélt élethelyzetén. Vevők az emberek a balhés helyzetekre,a trágárságra.


Ha visszagondoltok milyen réteg szerepelt benne, egyértelmű,hogy nem a kulturált, értelmes, konfliktust megfelelően kezelő emberek voltak ezek, inkább a szerepelni vágyásról szólt az egész.


Egy szűk réteg volt csak aki elveszett, régen látott,kapcsolatot más módon teremteni nem tudó emberekből állt.


Normális ember a családi konfliktusait nem a nagy nyilvánosság előtt tárgyalja meg hiszen egyértelmű volt,hogy minimális esetben hozott megoldást.

2021. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A Mónika-show sikerét alapvetően az adta, hogy a közepesen suttyó, műveletlen tömegek kellemesen érezték magukat, hogy léteznek náluk ebben az országban sokkal suttyóbbak is.
2021. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A magyar társadalomnak max. az lehetett görbe tükör, hogy egy ilyen műsorra igény volt / van (tudja a franc, megy-e még manapság). Viszont a magyar átlagember így nem viselkedik, főleg nem nyilvánosság előtt.
2021. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd, én nagy Maunika fan vagyok. :D Aztán be kellett látnom, hogy hiába vagyok tanultabb, mint az ott megtalálható réteg, némelyik probléma ismerős volt számomra. Hiszen konfliktusai mindenkinek vannak, ahogy sem a tanultság sem garancia arra, hogy egyből istenkirály kapcsolatod lesz az igazival.


Én azt is olvastam egyszer, hogy azért olyan sikeresek az ilyen műsorok, mint pl. a Mónika show, Balázs show, Való Világ, ÉNB, mert a néző úgy érezheti, hogy szellemi fölényben van a szereplőkkel szemben, ami megnyugvást ad. Pedig érzelmi, párkapcsolati problémái mindenkinek vannak, iskolázottságtól függetlenül.

2021. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egyértelműen erről van szó. Ilyen önnyugtatás, hogy "lám, ott őrjöngenek a primitívek a tévébeh".
2021. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a műsor sikerét az adta, hogy a nézők többsége meg tudta otthon veregetni a saját vállát, hogy "ezeknél a retkeknél még én is jobb vagyok".
2021. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%

Haha, en belulrol lattam, mert evekig jartam oda tapsikolni a Fehervari utra, napi 2500-at fizettek kb. 15 eve. Kar, hogy az eloterben nem vettek fel a szereploket, mert mar ott kezdtek "hangolni". Meg musor utan kikergettek egymast a villamos ele. A villamosvezetok mar paraztak ott elhaladni a 84. sz. elott.....



37F incel

2021. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem a lélektanát mert egy adást nem bírtam végignézni, nemhogy nyomonkövetni.

Meglepett, hogy ekkora sikere volt.

2021. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem az nyűgözött le, hogy ilyen létezik. Eléggé itthonülős vagyok, a barátaim többsége normális, tehát nekem pl. a Való Világ olyan, mintha egy másik bolygó lenne.
2021. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!