Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megasztár vagy x-factor? Én...

Megasztár vagy x-factor? Én megasztárt nézem és néha osztályomba lefújolnak, meg ha mondanak valamit, mondom : nem az x-factort nézem ők meg elkezdenek röhögni meg fúújolni. Szerintetek melyik a jobb és melyiket nézitek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én az x-faktort nézem, ha nézem vmeiket.
2010. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
X-faktor.. tudom, hogy már nem, de a castingon szinte csak a bénákat mutatták, az x-faktorban, pedig a tehetségeseket.
2010. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én először a megasztárt - hűséges vagyok, közelebb áll hozzám a díszlet, a környetet, a show felépítése, nagyon szeretem Pressert (a régi zsűri jobb volt, de így is jobban szeretem a mostanit, mint az X-faktorét), aztán interneten megnézem az X-faktort.


Az X-faktorban most tényleg a tehetségeseket mutatják főleg , ez joban leköti a közönséget és hat az újdonsá varázsa. Ez is jó - legaláább van váaszték. Ami negatív benne : az X-faktoros zyűri egyszer nem képes épkézláb

indoklásra, véleményzásre, elég amatőr a szövegük , még gesztié is és színészkedősnek hat néha a mimikájuk, arcjátékuk. például Németh Katica nagyon megtetszett, és elég bántó volt , ami kicsúszott a szájukon , mikor Aretha Franklint énekelt.

2010. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
X-Faktort nézem, sokkal profibb, jobban össze van rakva. A Megasztár gagyi és unalmas.
2010. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem csak a válogatok érdekelnek, igy a megasztárt nézem.Egy részről azért jobb, mert pörgösebb, a megasztár ban minden emberre jut olyan 1.5 perc, és ezért nem unom el.A x-faktorban viszont mindenkire kb 10 percet rászánnak és ez számomra unalmas..A másik meg a zsűri...Az x-faktorban annyira amatőr a zsűri, hogy azt már nézni is fáj.Nagy Fero mindig próbálja leoltani a "gagyi" versenyzőket, de annyira nem megy neki...:S

a harmadik ok, meg a közönség.Nem bunkóságból, de szerintem annyira gáz, hogy a közönség az x-faktorban , amint hall egy hamis hangot egyből fújolnak, meg bekiabálnak..Ez szerintem gonosz dolog, és engem mindig felidegesit....Ezeken kivül meg Sebestyén Balázs és Ördög Nórit már nagyon meguntam.Régen imádtam őket, de az rtl-klub beszerezhetne már 1-2 uj arcot is...:S

2010. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
X-Faktor ... abszolút ... a Megasztár már nem annyira jó , mint régen ... :(
2010. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

A Megasztárt nézem, mert hiteles, és színvonalas. Értelmes zsűrivel.


( Az X-faktorról már bebizonyosodott, hogy egy profin megjátszott műsor az egész az utolsó mozdulatig. Illik az RTL színvonalához... A zsűri meg a sült bolond Feróval, meg a B*zival, egyszerűen színvonalon aluli.

2010. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Megasztárban a casting a legjobb, mert sokat mutatják a balfékeket.(Az X-ben is látni párat)Már csak egy csapóajtó kellene a színpadra és ha valaki nagyon rettenetes akkor nyomni egy gombot és az illető lezuhan egy medencébe. Nagyon állat lenne.
2010. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

X-Faktort nézem, sokkal profibb, jobban össze van rakva. A Megasztár gagyi és unalmas.


Mondd neked az X-faktor nem unalmas? :DD Hisz ugyanazt a szisztémát csinálja mindkettő, csak az RTL is megkívánta.

2010. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, lehet én is átállok az x-factorra :D
2010. szept. 12. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!