Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan, aki nem szereti a...

Van olyan, aki nem szereti a Showder Klubot rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Szinte minden ismerősöm odáig van érte, engem meg végtelenül idegesít, ahogy vigyorgó fejjel primitív poénokat adnak elő. A humor kb. kimerül a kocsmai és bulvár témákban.

2022. febr. 23. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Aki nem kedveli, ne nézze.
2022. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 10 évvel ezelőtt jobb volt a Showder Klub is.

Akkor még lehetett bármin is viccelődni, mert nem voltak olyan érzékenyek az emberek, min manapság.

Tovább rontotta a helyzetet, hogy azóta sajnos belekerültek olyan emberkék, akik szó szerint erőlködnek a színpadon, és a közönség is csak kényszerből tapsol nekik... :,C

2022. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennek ismétlések régi adásokból a tévében. Engem kb. az összes idegesít. Aranyosit jónak tartják, szerintem borzasztó irritáló a jófejkedő vigyorgása, legszívesebben pofánvágnám. Még sose tudtam nevetni ezeken a magyar standuposokon.
2022. febr. 23. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Jelen.

Erőltetett, szar poénok. Szekunder szégyenérzetem volt, miközben néztem.

2022. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amikor elindult, én jókat röhögtem (na nem mindenkin, de például Hadházyn vagy Kiss Ádámon igen)
2022. febr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Én szeretem, kivéve Aranyosit. Nem lehet elviselni azt a visításos erőltetett röhögést amit levág.
2022. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Utálom, sosem szerettem ezt a műfajt
2022. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A csajok az összes humortalan pacákot alulmúlják. Bach Szilvia a leggyengébb. Hangutánzónak is borzalmas volt.

Ács Fruzsina és Kormos Anett mintha egymás klónjai lennének.


Az önégtetésen, altesti humoron kívül semmit nem tud egyik sem.


De azt is be kell látni, hogy 30-50 éve egy poént fel lehetett építeni 7-8 perces történet végére is. Ma 30 mp már uncsi.

2022. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!