Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megnyeri valaha valaki ezeket...

Megnyeri valaha valaki ezeket a kvízműsorokat? Létezik, hogy milliókat nyernek? vagy a végén már szándékosan kitalálhatatlan kérdések jönnek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legyen ön is milliomos ban volt egy ismerősünk. Előre felmérték mihez van némi fogalma. És az elején könnyű kérdéseket kapott amiknek témájában jártas volt. Majd direkt olyanokat amelyeket biztos nem tudott volna, maximum véletlenül. De így is nyert pár milliót. Egyébként többnyire szerintem megnyerhetőek ezek csak igazán okosnak, ügyesnek vagy szerencsésnek kell lenni. Sok valódi siker sztorit lehet látni vagy olvasni.
2022. márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki sokat trenírozza magát, Honfoglalóval meg Kvízlabirintussal, az sikerrel szerepelhet egy ilyen műsorban is. Az biztos, hogy szerteágazó, sokrétű tudás kell hozzá, nem elég, ha valaki csak egy vagy két témának a szakértője.

Megbundázni szerintem nem lehet, mert honnan tudhatnák előre, hogy amit kérdeznek, azt a játékos nem tudja? Az nyilvánvaló, hogy ezekben a műsorokban egyre nehezebbet és nehezebbet kell kérdezni.

Nekem a Géniusz nevű műsor tetszett nagyon, ott nem így volt a műsor felépítve. Egymással kellett harcolni, az dőlt el, ki a jobb. Minden legyőzött ellenféllel nőtt a nyeremény.

2022. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!