Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Manapság tényleg jóval keveseb...

Manapság tényleg jóval kevesebben néznek tv-t, mint ezelőtt 15-20 évvel vagy csak én látom rosszul ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Akkoriban még közel sem volt így elterjedve az internet, online filmnézés, mint manapság, jóval kevesebb lehetőség volt akkoriban. Manapság már sokkal több a lehetőség, az online tartalmakra. A filmeknél is rengeteg a reboot, régi jó filmek újragondolása, kevés az újdonság a legtöbb műfajban.

#internet #Online média kontra tv #Tv nèzési szokások változása #Tv nèzők szàmának csökkenése
2022. márc. 13. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is már csak az idősebb korosztály néz tv csatornákat.

A fiatalabbaknak már nincs türelme a reklámokhoz, nem onnan tájékozódnak a hírekről, meg tök rossz, hogy nem tudod azt nézni, amit szeretnél, hanem végigmész a csatornákon, amik vannak, aztán vagy megtetszik valami, vagy nem:)

2022. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét TV csatornát biztosan kevesebben, nekem nincs TV előfizetésem mert kinek kell a 20 perc reklám amiért még fizetsz is. Plusz ismételnek orrba-szájba.


Viszont TVm van, amit netflix, hbo, prime és társaira használok, szval technikailag TV zek

2022. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Se apam, se en nem nezunk mar tevet. Elofizetesunk sincs mar, lemondtuk. Idosgondozo vagyok, azt latom, az idosek kozul a legtobb nezi a tevet, mint pl: az a neni is, akihez masfel hete kezdtem jarni. Mindig megy nala! Kozben azt mondja, igazan semmi erdekes nincs benne!


Anno, gyerekkent nalam is mindig ment otthon a tv, allandoan neztem. Ez mara olyan szinten veszett el, hogy mielott lemondtuk a tv-t, kb 6 honaponta 1x kapcsoltam be, apam 2-3 vagy 4 eve, F1 miatt.


20/l

2022. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel van jobb alternatíva már így természetes hogy sökken a népszerűsége.
2022. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont a napokban mondtuk le a tv-t, mert beszéltük hogy igazából 4500 Ft-ot fizetünk a semmire. Néha háttérzajnak ment valami de ennyi. Nézni nem néztük.

Van Netflix meg HBO Max előfizetésünk helyette. Jobban megéri.

2022. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!