Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Walking Dead véget ért már?...

A Walking Dead véget ért már? Spoiler nélkül, a vége legalább méltó volt az elejéhez, ha már véget ért?

Figyelt kérdés
Az elején mindenki szerette. Volt vmi meghökkentő vagy kielégítő benne, ami miatt azt lehetett érezni, hogy megérte azért maradni és tovább nézni? (mert sokak számára tolerálhatatlanul érdektelen lett, én is abbahagytam)

2022. máj. 13. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem. Még nem ért véget. Októberben jön az utolsó 8 rész,aztán lezárják. Most megy a 11.évad.
2022. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és most milyen? kezdik visszahozni az érdeklődést?
2022. máj. 13. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2022. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alig van aki nem morzsolódott le. Köztük magam is. Pedig eleinte 1ik kedvenc sorozatom volt... de ezt is szétcseszték, mint annyi mindent.
2022. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kábé addig, mikor a kormányzó először feltűnt és vele bandaháborúztak nekem is nagyon adta. Kár érte, valahogy akkor még nagyon el volt találva, utána meg egy nagy semmi lett.
2022. máj. 18. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!