Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A visszatérők- The 100 második...

A visszatérők- The 100 második évadában miért marja a bőrüket a levegő?

Figyelt kérdés

A weather-hegyieknek miért égett szét a bőrük, ha levették a védőgázas ruhájukat?


Lehet kicsit elkalandoztam közbe de nem értem pontosan mi is történt ott és az égieket meg a földieket miért zárták ketrecbe…


Valaki légyszíves fogalmazza meg nekem:)



2022. jún. 3. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ugye a 100 egy nukleáris világháború után játszódik. Ennek eredménye hogy x évvel a háború után is nagyon magas a radioaktív sugárzás a levegőben a földön. A weather hegyiek még a háború konkrét kirobbanása előtt lehúzódtak egy atombunkerbe és azóta ott élnek ezért nem fejlesztettek ki egy immunitást a sugárzás ellen. Az égiek az űrállomáson jelentősen magasabb radioaktivitásnak voltak kitéve mint (ma) egy átlagos földi ember és emiatt ez belekódolódott a génjeikbe, így amikor lementek a földre nem érzékelték az ottani sugárzást. A földiek azok akik a földön voltak (vagyishát a felmenőik a földön voltak) az atomháború alatt és utána így az ő dns-ük be is bele van kódolva a magasabb sugárzás tűrése. A weather hegyiek ha nem szkafanderben vannak instant sugárfertőzést szenvednek. Azért tartják a földieket és az égieket ketrecekben, hogy vérátömlesztést végezzenek el velük és ezzel meg tudják gyógyítani magukat, és magasabb sugárzástűrést tudjanak maguknak szerezni.
2022. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nézd újra, mert minden arra fog épülni. Elég peches vagy, hogy pont az egész sorozat legjelentősebb száláról maradtál le.
2022. jún. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Valóban nézd újra.
2022. jún. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyes válaszoló így már mindent értek:)
2022. jún. 3. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont később erre a szálra nagyon sok minden fog épülni, úgyhogy sztem is nézd újra😅
2022. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok

és tényleg mindenképp nézd újra mert ennél csak jobban össze fogsz zavarodni

2022. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért figyeltem és így hogy elmondtad nem látom értelmét újra nézni. Most járok a 4 es évadnál.
2022. jún. 11. 14:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!