Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan aki a 15-20 perces...

Van olyan aki a 15-20 perces reklámokat végignézi a tv-ben ?

Figyelt kérdés
Kiváncsi volnék van-e ilyen, hogy kinek adják ezt az embertelen mennyiségű reklámot. Mert ha jön reklám, rögtön elkapcsolom kikapcsolom. Már a "12 éves kor alatt nem ajánlott" figyelmeztetés felénél ki van kapcsolva a tv. Azt még eltudom képzelni, hogy valaki nem figyel, és mondjuk az első reklám felét elkapja, de azt nehezen hiszem, hogy bárki a 10 perceken át sorjázó reklámokat megnézné. Szóval mért adják, kinek adják ?

2022. jún. 26. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért adják hogy elvileg ezáltal ösztönözzenek nagyobb fogyasztásra. De velem is rosszul járnak mert emiatt ár én sem nagyon tévézek
2022. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én félek sötétben aludni, így mindig bekapcsolom a tévét, leveszem a hangot és úgy alszok el. Biztos sok reklám megy közben, bár ebből nem sokat érzékelek.
2022. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

reklám esetén azonnal kapcsolok át oda ahova rendes musor van.


akár mesefilmet is megnézek, de a reklámokkal minek gazdagitsam a szolgáltatót.


Van néhány csatorna amin nincsenek reklámok, ezek között van a HBO-k, meg a DTX is, ezekről tudok én

2022. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen max akkor volt mikor még távkapcs nélküli tv-k voltak és valaki lusta volt odamenni a tv-ig h elkapcsolja.
2022. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
...és ha végre véget ér, akkor jönnek az ajánlók. Aztán a társadalmi hirdetések... :(
2022. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Ha jól belegondolunk akkor a legtöbb találmányt az emberi lustaság szülte
2022. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A youtube-on még a 10 másodperces reklámokat sem. (Amúgy egyáltalán nem nézek kb tévét)
2022. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Magamtól nem nézek tv-t, így reklámot sem. A család többi tagja nézi a tv-t és 10-ből 8-szor valamilyen elviselhetetlen, unalomig ismételt filmet, így nekem szinte üdítően hat, ha nem a film megy, hanem a reklám. A konyhában is van tv és amikor eszünk, mindig szól, ezért "kell" nekem is néznem, kivéve ha csak én vagyok otthon, mert akkor egész nap be sincs kapcsolva. Amúgy nem nagyon van olyan, hogy csak én legyek otthon, tehát mindig szól a tv.

Android-on YouTube-ot nézve szinte minden videóindításnál kapom az arcomba a reklámot, 5 másodpercet megvárok és nyomok a reklám átugrása gombra, de olykor képes vagyok 5x bezárni és megnyitni ugyanazt a videót, ami néhány alkalom után végre hajlandó elindulni hirdetés nélkül.

2022. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Én szeretem a reklámokat
2022. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Reklámnál intézek mást. Felállok, kimegyek a szobából. Esti filmnézésnél általában keresek egy alternatív adót, amit reklámblokk közben nézek.
2022. jún. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!