Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Város vs vidéknél miért nem...

A Város vs vidéknél miért nem lehetséges a műsorrögzítés?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt digitális adás, addig az emberek azt vehettek fel videóra, amit akartak. Megszűnt az analóg adás. Ezt a Város vs vidéket csak úgy lehet felvenni, hogy vagy át kell alakítani a digitális jeleket analóg jelekké, vagy pedig olyan DVD író kell hozzá, mely rendelkezik HDMI bemenettel.

2022. aug. 7. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

"video capture card", "hdcp", "enigma 2", "ci+", "ciplus"

Ezekre érdemes rákeresni, ha érdekel a gyakorlati megoldás.


Hogy miért nem lehet visszanézni, az a TV2 miatt van, nem a szolgáltató miatt vszínű. Van olyan is, ahol direkt nem engedi áttekerni a reklámot.

Sajnos a lineáris médiaszolgáltatók túlságosan függenek reklámoktól, miegymás, így megpróbálják megnehezíteni az ember jogos igényét arra, hogy azt nézzen, amit akar a pénzéért.

2022. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már írtam ugyan a TV2 Facebook-jára, de még mindig nem látta az üzenetemet.
2022. aug. 8. 17:50
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


A set top boxon bejön a YouTube, a Netflix meg az HBO max, de a TV2 Play-t nem lehet rajta nézni. Nem akarok TV okosítót venni, s mi nem csatlakoztatjuk a televízióra a számítógépet.

2022. aug. 15. 13:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam HDMI bemenettel rendelkező DVD írót. Nem is tudom, hogy szoktak-e még egyáltalán TV-ből felvenni, vagy mindenki letölt.
2022. aug. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!