Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Létezik internet kapcsolattal...

Létezik internet kapcsolattal nézhető előfizetéses tv szolgáltatás? Nem Netflix vagy Hbo Go,hanem direct one vagy itt/ott tv alternatívák érdekelnének,magyar csatornákkal.

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Kettő féle is van amire gondolhatsz. Van a TV szolgáltató streamingje ami általaban be van építve a TV előfizetésbe pl Digi online,

Vagy van a TV csatornák streamingje, pl RTL most (+)

2022. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,de nekem csak korlátlan mobilnetem van,itt nálunk (megyeszékhelytől 5km-re,3000 fős faluban) az utcában nem köt be egyik nagy szolgáltató sem kábelt.

Nekem "független" szolgáltatásra van szükségem.

2022. aug. 16. 19:53
 3/5 anonim válasza:

Ezek vannak:

- Direct One (TV-s alkalmazásuk is van)

- Itt/Ott tv

- Telekom TV GO (Ha nincs vezetékes telekomos előfizetésed, akkor is tudod használni, ha regisztálsz a [link] oldalon. Viszont ennek nincs alaklmazása TV-re, csak gépen és telefonon lehet nézni.)

- mindigTV GO (Ennek is van alkalmazása néhány okos TV-re.)

2022. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Illetve még van Yettel TV, ennek is van okosTVre alkalmazás, és van még a Vidanet nevű oldal, de arról nem tudok semmit.
2022. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,aki írt Yettel TV lett végül is,nincs hűségidő,és támogatja a tv-okosítónk.
2022. aug. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!