Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondolsz a mhról?

Menőcsajszi72 kérdése:

Mit gondolsz a mhról?

Figyelt kérdés
Monsterhigh babák, és a soriról érdekel a véleményetek. Nézitek? Engeditek a gyereknek? vagy imkább tiltolistás? Van nektek mh babátok? Ha igen mennyi? Indokkal.

2022. aug. 18. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem, eleve a babákat sem, aztán az ilyen okkult szörnyes cucc még ellenszenvesebbé teszi ezt a cuccot. Amilyen rondák a karakterek, sose adnám a gyermekem kezébe, ha lenne.
2022. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Régen néztem. Egy csomó babám van. Akár még most is el nézném a régi filmeket. Ahogy emlékszem nagyon jók voltak. A sorozat se rossz. Szerintem semmi olyan nincs benne ami miatt tiltani kéne tőle a gyerek.

Néhányak embernek van egy két problémája a régi, sovány babákkal, de nekem nagyon is tetszenek. Jön ki egy új elő szereplős film is. Azt én nem fogom megnézni mert már nem vagyok annyira benne, de fiatalok szerintem simán megnézhetik. Sőt! Új babák is jöttek ki, akik már nem annyira soványak (bár nem tudom hogy kaphatóak-e Magyarországon).

Bár már sajnos (tudtommal) a régi babákat sem árulják a boltokban. De egyéb helyeken, másod kézből meg lehet venni, legtöbbjük elég jó állapotban is vannak.

Még én magam is vennék még néhány régebbi babát hogy gyarapítsam a gyűjteményem.

2022. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem gyerek koromban. Mindenképp vennék a gyerekeimnek, hisz segíti az önbizalmat is.
2022. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
41%
Nem néztem soha és babám se volt.
2022. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!