Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor kezdődik a Való világ...

Mikor kezdődik a Való világ következő szériája? Pár év után, minek akarják adni újra? Erre van igény? Fogjátok nézni?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy már benne volt az újságban, hogy kiesett, de amúgy még bent volt a villában, ennyit az élő valóság show-ról!
2010. szept. 24. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

egy ideig azt gondoltam hogy a tv társaságok nézik gyépésnek a népet ezzel hogy valóságshow 1-2-3-4-5, "tehetség"kutató 1-2-3-4-5, de sajnos azt látom hogy ezeknek a gyökereknek tényleg erre van igényük, szerintem a barátok közt se véletlen fut egy évtizede, meg a gaáspárgyaőzőt is tényleg nézték.

szomorú, de úgy néz ki, a többség tényleg megelégszik a szarral. :)

2010. szept. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem tetszik, nem kell nézni. Szerintem jó volt. Erre a kukkolásra úgy látszik van igény. A Győzike persze más, Ő buta mint a s..g, ezért nézhetetlen. De megannyi különböző ember annyi ideig bezárva, konfliktusok stb. még érdekes is lehet.
2010. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!