Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Horváth Éván mindig ugyanaz a...

Horváth Éván mindig ugyanaz a bikini van a Celeb vagyok ments ki innen című műsorba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

és az miért baj?

gondolom kimosta esténként...


Miért vitt volna többet?

2010. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 dzsungelbe mentek forgatni, nem a Hawaii szigetekre, gondolom le volt korlátozva mennyi göncöt vihetnek magukkal. Nyilván helyhiányában.
2010. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Őt ebben a műsorban kedveletem meg. Volt szépszégkirálynő létére nem játszotta meg magát, nem cicomázott, sminkelt, édes volt a reggeli ébredéskor az álmos szemeivel, kócos hajával. Nem a szépségével, a múltjával akart kitűnni a többiek közül. Az egyszerűségével, talpraesettségével, jó humorával ekkor lpota be magát a szívembe. Nem divatbemutatón vett részt, megmutatta az emberi oldalát.
2010. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen egyetértek Veled! :)
2010. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek

Gondolom én is ,hogy kimosta csak nem mutatták sajnos :(

2010. okt. 2. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!