Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Várjátok az X-Faktort?

Várjátok az X-Faktort?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Évek óta nem nézem. Az utcán jobb énekesekbe botlani mint abban a műsorban.
2022. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Hm. A Tehetség első látásra-t (látásrát?) jobban.
2022. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Unokatestvéremék benne lesznek, bár nem tudom hogy a táborból tovább jutottak-e vagy sem. Félig olaszok, hárman vannak testvérek fiúk. Pár éve már eljutottak a táborig Olaszországban, kiváncsi vagyok itt hogy megy majd nekik.
2022. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Mióta nem Keresztes Ildikóék meg Szikora Robiék a zsűri azóta nem igazán nézem max a válogatókba bele nézek majd de annyi. Idegesít, hogy elviccelik az egészet és a produkciók helyett a zsűri tagok majomkodását mutatják.
2022. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 qkker1 ***** válasza:
89%
Csak a válogatókat nézem, jókat lehet röhögni a sok önkritika nélküli "énekesen"!
2022. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy ideje már erőltetettnek érzem ezt a műsort, szerintem nagyjából az ötödik évad (2014) után be kellett volna fejezni. Néhány éve az élő showig jutott egy fantasztikus hangú ismerősöm, de a középmezőnyben kiesett és nála sokkal gyengébb hangú előadók jobb helyezéseket értek el... Szóval azóta nem igazán követem. Plusz nekem a Sztárban sztár leszek! tavaly jobban tetszett, azt sokkal jobban várom.
2022. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Várom már hogy egyszer végleg megszűnjön.
2022. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vártam de nagyot csalódtam. A tavalyit is elbohóckodták, de legalább volt 1-2 emlékezetes előadó, a mai részből pedig senkit nem tudnék kiemelni. Mindenki nagyon gagyi volt. Még a mentorok is csak eljátszák hogy tetszett nekik, közben az arcukra van írva hogy nem igazán jött át. Eléggé erőltetett már ez a színjáték, ha ennyire nem jelentkezik jó énekes, akkor inkább ne indítsák el a műsort...
2022. szept. 3. 23:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen most más lesz mint ezelött votl bármikor csak azt nem értem hogy most a mentorok egymás nyakának fognak esni egy-egy versenyzőért?
2022. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!