Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Várjátok már az X-Faktor...

Várjátok már az X-Faktor tábort ti is?

Figyelt kérdés
Annyira imádtam a mai adást, és a végén a tábor előzetese is nagyon tetszett, kiváncsi vagyok már nagyon. Van valaki aki hasonlóan érez? :)

2021. okt. 30. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Valaki komolyan nézi ezt a szutykot is izgul miatta?
2021. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én imádom :)
2021. okt. 30. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Részvétem. :/
2021. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon várom már. Imádom minden percét. Sajna máshol nem fut ennyire szórakoztató műsor már. :(
2021. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a pár rész a legizgalmasabb mindig, a 6 székes feladat és a mentorház. Én várom, csak már nem érdekel annyira. Mindig felidegesítem magam a végén, mert soha nem képesek reálisan nézni a versenyzőket. Tehát, ha vannak kedvencek, azok továbbjutnak, hiába vannak náluk sokkal jobb énekesek is. Most is ez lesz, majd meglátjátok. Mondjuk most csak a lányok jók. Az utolsó fellépő, a Harmat és Mardoll 100% élő show-sok, mert nekik befolyásuk van, és maradt mellettük 1 hely. Hiába voltak még többen jók. Végig sem mutatták igazából őket, hogy mit produkáltak a válogatón. Azért vannak csak 5 másodperces részletek mutatva, hogy majd ne legyen akkora felháborodás, hogy a jók haza lettek küldve. Így volt tavaly Biankával és Máriával, mikor Bogi úgy döntött, hogy biza ő a kedvenceit viszi és a legjobbaknak nincs hely az élő showban.
2021. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én a Jurassic World Evolution 2-t várom már.
2021. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még kicsivel több, mint egy hét.
2021. okt. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretem a magyar x faktort. Olyanok nyernek, akik Amerikában az élő showba se jutnak be. A zsűri pedig nevetséges, inkompetens emberek. Semmi értelme, arról szól az egész, hogy balhéznak hogy generálják a nézettséget, fel sem ér az eredeti x factorhoz, vagy britain's got talenthez.
2021. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
#8 Az élő showba nem jutnának be? :D Szerintem az ilyen hazai csinált sztárokat mint Manuel, ők már a válogatón elküldenék. Vicc ez a mentorbrigád, igazad van teljes mértékben. :D Az első 4-5 évadot lehetett komolyan venni esetleg, amíg nem lettek lecserélve az akkori mentorok ezekre az idiótákra...
2021. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!