Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ilyen egyforma és gagyi...

Miért ilyen egyforma és gagyi több csatorna?

Figyelt kérdés

Gondolok most a Discovery,Ozone,History,/AnimalPlanet, Viasat Nature, Natgeo Wild .

Az első 3 azonos szerintem béna raktàrvadàsz, zalogcsillagok,hogyan készül,verdák, tűzben edzett műsorok mennek, a másik 4 is hasonló tematika, gorillák, àllatoperálás,kígyókat,denevérek sokszor mutatnak, sokat foglalkoznak olyan àllatos témákkal,ami szerintem nem érdekes.



2022. szept. 1. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek realityk és olcsóbb megcsinálni.

Normális dokumentumfilmekkel rengeteg munka van és gyakran évekig forgatják és akkor is kijön max 6 vagy 8 rész. Szóval szerintem nem éri meg nekik.

Helyette ráfekszenek ezekre az állatorvosos, állatkertes, állatmentős realitykre.

2022. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig tudtam nézni a Digi csatornákat, többnyire azokat néztem ,de ugye most megszűntek.
2022. szept. 1. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de régen ezek elég jó csatornák voltak. Ma már csak a proli realityk mennek rajtuk.
2022. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobban az Elhagyott épitmények, az egyiptomi régészeti felfedezések tetszenek. De jó a Lecsapolt óceán is.
2022. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze vannak jó sorozatok a többi csatornákon is, de nem értem ezeket a zalogcsillag, régi autós, opàl-arany vadàsz, orangután sulis, tűzben edzett szerintem nem is olyan színvonalas műsorokkal mi a cél?

Mert míg a DigiWorld, Viasat Nature, BBC Earth, Viasat Explorer NatGeo tudnak igényes műsorokat csinálni, addig a History, Discovery, AnimalPlanet, Ozone nem.

2022. szept. 3. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól írod, erősen leromlott a színvonal, én ezeket nem is nézem, csak NatGeo stb. jó. De mit tehetünk, ha ez van a kábeltévé kinálatában.
2022. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Discovery és társcsatornái még régebben tulajt váltottak és ismeretterjesztő csatornából átszerkesztették szórakoztató meg valóságshow csatornákká, egyszerűen mert ezek a szennyműsorok hozták a nézettséget. A neten meg különféle streaming szolgáltatókon ma már sokkal több és igényesebb ismeretterjesztő tartalmat lehet találni (meg persze sok szemetet is), ebben a fokozott versenyhelyzetben pedig beszűkül a csatornák irányvonala és kimondottan az olyan tartalmakra hajtanak rá, amik garantáltan bevonzzanak egy szélesebb nézői réteget. Az igényesebb ismeretterjesztők kockázatosabbak, többe kerülnek és nem garantált, hogy sikeresek lesznek. Ellenben valami kamu valóságshow vagy szenzációhajhász áldokumentumfilm a földönkívüliekről vagy sellőkről nagy tömegeket vonz, mert a hülye is megérti őket.
2022. szept. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Travel Channelt is jól elcseszték. Jó kis utazós meg egyéb műsorok voltak ott, most meg mindenféle baromság.
2022. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el ezt a legújabb "szórakoztató" kitalálós műsort a RTL-en sem. Mit keres benne az udvari bolond (Puskás) és a beszédhibás (Gáspár)? És ha nyer valamelyik civil, az engem miért érdekel? Gondolom a kétosztályosoknak találták ki.
2022. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azokat nem nézem.😊
2022. szept. 5. 09:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!