Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Úgy látjátok, hogy a tv2...

Úgy látjátok, hogy a tv2 nagyon leelőzi az rtl-t?

Figyelt kérdés
A tv2-n egyre több, és népszerűbb műsor megy, míg az rtl alig újít valamit, és kevesebb ütős műsora van. Az x faktor nézettsége is egyre jobban csökken. Nem vagyok tv2 imádó, vagyis számomra nem egy szimpatikus csatorna, de néha én is inkább tv2-es produkciókat nézek mert van ami érdekesebb. A rtl celeb vagyok reality-je sem hozta a várt eredményeket, pedig mindent megtettek hogy érdekes legyen, bár a játékosok nem voltak szerintem elég érdekesek, meg maga a formátum kicsit unalmas már, meg az őserdő se volt elég izgalmas. Még a dél afrikai évad is jobb volt. A tv2 farm-ja elég nézett lesz, viszont a nagy ő Árpa Attilával megjósolhatatlan. Néha a magyar népet nem is értem, hogy mit tartanak izgalmasnak, érdekesnek, szórakoztatónak.

2022. nov. 8. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ma már alig néz valaki lineáris tévét, nem is érdemes a témával foglalkozni.
2022. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Egyiket sem nézem.

Én sem értem az embereket, hogy mit tartanak izgalmasnak, érdekesnek, szórakoztatónak az említett 2 csatorna műsoraiban.

2022. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy a választék már, gyakorlatilag az utolsó putriban is hozzádvágják az alap tévécsomagot a net mellé 1-2 ezresért. Régen ugye Királyi 1-2, Duna TV és RTL, TV2" volt csak. Nyilván folyamatosan csökken a nézettségük, mert már van miből választani.
2022. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha pénzügyi szempontból nézzük ezt a két fő kereskedelmi csatornát, a tv2 zrt már nagyobb bevételt könyvelt el( közel 49 milliárd ft-ot) a tavalyi évben, mint az Magyar rtl zrt ( 42 milliárdot) Viszont az Rtl több nyereséget termelt 10 milliárd ft körül, míg a tv2 2-3 milliárdot. Tudom egyre csökken a nézettségük, mert már rengeteg kábel, és streaming szolgáltató van, nem beszélve az internetes videókról, podcastokról amik miatt egyre inkább háttérbe szorul a kereskedelmi tv-k nézettsége. De tavaly még így is jelentős adózás utáni eredményt tudtak felmutatni, mivel a nagy reklámoztató cégek még mindig bíznak a tv reklámok vásárlásra ösztönző erejében. Bár tudom a reklámpiac megoszlása már sokat változott az internet javára. De az az összeg több ezer kis cég, és pár nagyobb portál között oszlik meg, és a legnagyobb portál bevétele sem közelíti meg a két nagy kereskedelmi tv bevételét.
2022. nov. 13. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik összességében a nézettebb, nincs tévém kb 10 éve. De számomra még mindig az rtl a jobb csatorna. Ott több olyan műsor van amit szeretek és online szoktam követni. Arról nem is beszélve hogy nyíltan ellenzékiek. Ez +❤️😊
2022. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MolotovPunk ***** válasza:
75%
Én meg Viasat3-at nézek, vagy Film+-ot, tehát főleg olyan csatornákat ahol filmek mennek. RTL-n általában a híradót szoktam nézni, esetleg néha a fókusz műsort, ha olyan téma van, ami éppen érdekel. Többi műsorukat nem. Egyébként teljesen lényegtelen az, hogy kinek van TVje vagy nincs. A kereskedelmi csatornák elérhetőek már interneten is és úgy tűnik mindkettő csatornát nézik is elég sokan.
2022. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
75%

Egyébként az RTL+ csatornája pont a napokban bővült online felületen. Több magyar sorozatuk is lesz.

[link]

2022. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!