Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV6-ban Simont milyennek...

VV6-ban Simont milyennek látjátok?

Figyelt kérdés
önmagát adja...drogos lehet?

2014. jan. 14. 21:09
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
77%
Beépített. Természetesen nem drogos, és nem is olyan labilis, mint ahogy játssza. Mert ha ilyen lenne, akkor a pszichológiai vizsgálaton azonnal elkaszálta volna a doki.
2014. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem beépített, csak magát adja, ő ilyen. Felettem jár az egyetemen 1 évvel, tudok róla dolgokat. Magát adja töményen :D
2014. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Milyen beépített? Ez az egész szar egy forgatókönyv alapján zajlik.
2014. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Pont a forgatókönyv miatt lenne logikus, hogy beépített, 78%. :)


Túljátssza a szerepét. Amúgy érdekes, hogy az átlagember így képzeli el a "drogost". Aki bevállaltan kábítószerezett, az az Izabella.

2014. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát az Izabellának látszik is a fején!!! 20 évesen ilyen kiélt a feje..cseppet sem szép nő..és tegnapelőtt figyeltem hogy beszélt a jakuzziban,hát...inkább nem is mondok semmit..közönséges liba az is.

Simonkát én nagyon birom, nekem nagyon szimpi, csak remélem h nem esik a ló túloldalára ..mert lehet az lesz a veszte, ha túljátsza magát. Ez az Aurélió borzalom, hogy lehet azt jó pasinak tartani? A Zsolt meg egy pökhendi f**z.. a másik két csajról nem mondok inkább semmit....

26 n

2014. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Simon a legnagyobb arc.

Egy mondata többet ér mint az össze többi összes üres dumája.

Egyéniség, gondolkodik, eredeti, van stílusa, szellemes, humoros.

Neki kell nyerni. A többi nyomába sem ér.

2014. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Néha mnegesik, egyébként elég komoly dolgokkal foglalkozom...
2014. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Színészkedés az egész.
2014. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kalányos Inkubátor - Nem korhatáros, legalábbis nem felfelé. Valaki mondta hogy 20éven felülieknek nem ajánlott? :D és nem kéne magyarázni ki mit néz, valaki focit néz, valaki a forma1et, van aki a sorozatokat vagy a vv-t. Mindenkinek privát dolga. Én is nézem, mert jót nevetek rajta, tudom hogy meg van manipulálva az egész, de ki a fa**t érdekel? Olyan mintha egy alsókategóriás vígjátékot nézne az ember. azoknak is van forgatókönyvük. Nem értem mit kell vergődni ezzel, hogy ki mit néz. Kössz hogy végig olvastad.

Máskülömben meg Simon egy nagy arc...nem drogos és a való életben is kb. ilyen idióta. Kicsit elvont személyiség. Igazi csodabogár, imádnivaló és vicces, de mint pasi tuti nem kéne. :D

27/N.

2014. jan. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen kicsit olyan ápolatlannak tűnik, ha nem lenne az , nekem "kéne" :D
2014. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!