Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Úgy gondoljátok ti is, hogy...

Úgy gondoljátok ti is, hogy ha a magyar X faktor ilyen lenne, az színvonalasabb lenne sokkal, mint mostanság?

Figyelt kérdés

Hát én teljesen lecserélném a mentorokat elsőként. Felállás: Presser Gábor, Katona Klári, Rúzsa Magdi és Puzsér Róbert :) A válogató lehet olyan, amilyen, de az igazi tehetségek produkciójából többet mutatnék, persze jöhetnek a trash produkciók :D .Visszahoznám a kategóriákat, a Táborban maradna a székes feladat. A mentoroknak nem engedném a Mentorok házában, hogy befolyásolják egymást, így nem a 4 mentor lenne egy helyen, hanem tapasztalt zenészeket fogadnék fel melléjük segítőnek, s a mentor egyedi döntése lenne a mérvadó, mint régebben. A mentor az csinálja, ami a dolga, támogatni a versenyzőt! Nem lenne ,,felpörgetve" az élő show, tehát 11 adás és a Finálé. Lenne minden élő showban tematika : pl. retró dalok (70-80as évek), rock dalok, musical, filmzene, persze mai külföldi és magyar dalok, 1 magyar+1 külföldi dal (a versenyző választhat) , ill. lehetne a kedvenc előadók hétvégéje. Élő együttes játszana háttérzenekarként, persze lehet show táncosokkal. Fontos, hogy a versenyző önmaga legyen, s ne az eredeti előadót utánozza. Ne a raperek legyenek előtérben! Nyilván lehet olyan a versenyző, aki mondjuk szerepelt az Ének Iskolájában, s szeretne felnőttként bejutni, de nincs kivételezés! Mindenkire vonatkozzanak ugyanúgy a szabályok! Pusztán egy megható háttérsztorival ne lehessen eljutni az élő show-ig, max. a válogatón! A tehetség, a rátermettség. elhivatottság legyen a fontos.

Nagyjából ennyi.


Ja és 18 éves kórtól lehessen indulni!



#X-Faktor #magyar #Tehetségeskutató
2022. nov. 14. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2022. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Oké, rövid, de tömör válasz! Köszönöm!
2022. nov. 14. 13:37
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki kicsit jobban kifejtené az jobb lenne, de hát így is jó!
2022. nov. 14. 13:38
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de az imdb 3.4es pontszám nagyon meggyőző :D
2022. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy igazad lehet mert a Csillag születiket is Puzsér miatt nézte mindenki
2022. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Kicsi az ország ahhoz, hogy minden évben legyen ilyen válogató. Volt olyan esztendő is, amikor egyszerre több futott.

Nem biztos, hogy pelenkaeladást fellendítené az, amire én vágyok: kulturáltabb zsűrizés.

Nem várom el, hogy egy másfél perces produkció után tíz-tizenöt percen át elemezze azt a műfaj régóta regnáló kiválósága, mint tették volt a Ki mit tud? esetében volt.

Oda vagyok Radics Gigiért, de szinte még gyerek. Nem mondom, hogy Kovács Kati sokkal jobb lenne, de azért valahol a kettő között.

Lehet, az angol nyelvtudás a hiánya, de sem Az American Idolban, sem az AGT-ben, sem a brit/USA X-faktorban nem tapasztalok veszekedést a zsűriben. Ha nincs egyetértés, nem megy át személyeskedésbe.

És nem tapasztalom ezt spanyol változatokban, indonézben stb., sehol.

Olyan van, hogy a borzasztóan rossz jelentkezőt kinevetik, és bántó lehet. De mit lehet csinálni olyannal, aki strandpapucsban, topisan jelenik meg, rendesen járni sem képes, és csak sipítozik összevissza. Ilyenkor nehéz nem vigyorogni.

2022. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

"5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy igazad lehet mert a Csillag születiket is Puzsér miatt nézte mindenki."

Mondjuk én egy ideje már kapcsolok el, ha csak meglátom, akkor is.

2022. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem Rúzsa Magdi például tudna mentorkodni, akárcsak Pici bácsi vagy Katona Klári-mind a hárman nagyon értelmes, tapasztalt emberek. Még Puzsér is :)
2022. nov. 14. 20:20
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Vagyis ha olyan lenne, mint az első 3 évad? Akkor színvonalasabb lenne, persze.


"kicsi az ország"? 🤣 Minden évben van egy rakás jó énekes, aztán elküldik őket hogy helyette az RTL favoritokat juttassák be. Azóta okádék az egész műsor mióta ezt csinálják. Jó is lehetne, ha tényleg azok jutnának be, akik megérdemlik.

2022. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, most olyan alacsonyan van a színvonal, hogy bármit változtatnál csak jobb lenne. Pont emiatt a szabadság miatt tehetnek benne meg mindent és nem a tehetségek nyernek. Lényegében amit írtál az a régi rendszer + tematikus hetek. Kategóriák is jöhetnek, de azon variálnék, mert a zenekarok soha nem érvényesültek. Meg legalább nem csak a fiatal, még nem kibontakozott, nem olyan tehetséges versenyzők lennének bent, hanem tapasztalatteljes, jó versenyzők is. Puzsér csak egy megmondóember, aki csak a saját igazát véleményét erőlteti, szerintem zsűrinek sem való, nemhogy mentornak. Igazából akiket írtál csak Presserrel értenék egyet. De ja, lényegében jobb lenne a műsör bárhogy.
2022. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!