Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen celebet néznétek...

Milyen celebet néznétek szívesen a Való Világ 11-ben?

Figyelt kérdés

Minden évben szokott lenni, hogy egy híresebb YouTubert/Tiktokert vagy valamilyen sorozatszereplő is bekerül.

Ti milyen celebeket néznétek szívesen nap mint nap?

Én pl Mardollt, bár nem hiszem hogy ő menne, mert manapság is sokat posztol. De mióta láttam az X-Faktorban, azt gondolom róla hogy a Való Világ pont neki való lenne. :D

Illetve én kíváncsi lennék Varga Irén, Private Sabina, Kaffka Merci mindennapjaira is, ők biztosan rengeteget balhéznának. :D Persze tudom őket biztos nem hívnák be a műsorba, de azért poénos lenne mondjuk ha csak 1 hétre bemennének sztárvendégnek, vagy ilyesmi. :D



2022. nov. 18. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy szerencsétlen autista "énekes" (Varga Irén) lenne jó? Ne szórakozzunk az ilyeneken, inkább sajnáld. Mardoll jó lenne, de az benne van a Konyhafőnökben.
2022. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Egyiket sem, sőt az egész médiát fel kéne robbantani a p.csába, az összes szemetükkel együtt.
2022. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ma beköltöznek, na ezek nem celebek, hanem civilek, de a nők azok mind prostik, legalábbis úgy viselkednek. Az a Barna sokkal józanabb, mint a többi, de a félfekete srác is jópofa. Majd meglátjuk.
2022. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Minden évben szokott lenni, hogy egy híresebb YouTubert/Tiktokert vagy valamilyen sorozatszereplő is bekerül." Ezt írtam, és lám tényleg ott van a Bibi, aki már szerepelt a Házasodna a gazda című műsorban. Igazam volt.
2022. nov. 20. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez a VV Reni és tipikus cigó prosti, alacsony, agyon kozmetikázott, rikácsol, rázza a fenekét stb. A férfiak meg óvatosak, meg akarják ismerni a lányokat. De ilyen nyíltan a pasikra hajtók nem nyerők.
2022. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Noryna Diamondot.
2022. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Az egész egy fos, ki a fene hiszi el, hogy ezek most találkoztak először? És öt perc ismeretség után már fekszenek is le egymással? Ilyet tudtommal csak a prostik csinálnak, jó nagy köteg pénz, aztán be a bokorba! Na ettől kezdve bármit mondanak, a hazug RTL+ mondta nekik, a valóság az, hogy pénzes prostik ezek (MIND), a többiek meg stricik, gratulálok, castingoltak ezek között! Mondjuk azt nem értem, hogy nem félnek ezek attól hogy összeszednek egy jó erős nemibajt? Használjanak gumit, de inkább nem kellene egy sem.
2022. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%

Osvath Zsoltot osszezarva Vr-ral :D

Puzser Roberttel, Csernus Imrevel és Lakatos Leventevel, politikusokkal, jogaszokkal stb.


Olyan embereket neznek szivesen, akiknek egyebkent nincs nyilvanossagga teve az elete és valamilyen erteket kepviselnek szamomra, olyat, amit eddig meg nem tudok, de hasznos lehet a tovabbiakban.


26/L

2022. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22%
Noryna És private Sabina barátság érdekel
2022. dec. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!