Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az esélyesebb rá, hogy...

Ki az esélyesebb rá, hogy megnyerje az X-Faktor fináléját?

Figyelt kérdés
Én Kevinnek szurkolook😍 Rá is szavaztam, jó lenne ha megnyerné 🥰 Most nagyon nagyon megörültem hogy továbbjutott, viszont ott van még Berni, (aki szintén jó) és rá is tuti fognak sokan szavazni. Szerintetek ki lesz a győztes az este végén??

2022. nov. 19. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Kevin fog nyerni!!
Berni lesz a győztes
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Jé, nézi még ezt valaki?!
2022. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Már az előválogatón eldőlt,hogy Berni lesz. Pedig így a végére eléggé unalmassá vált a stílusa.
2022. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21%
Remélem Berni!!! ❤️🤞🤗
2022. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen nem egy kategória a két énekes. Végre megérdemelt győzelem született.
2022. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
47%

#4-es válaszoló!


Egyetértek! 🙂

2022. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig reménykedtem, de Berni se volt rossz, meg sokan szavaztak rá. Na de nembaj, mert a 2. hely is nagyon jó, és számomra Kevin a győztes 😁
2022. nov. 20. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Nyugodj meg Kevin többre fogja vinni mint Berni, ebben biztos vagyok. Amúgy nem fura, hogy mindig ByAlex versenyzője nyer?
2022. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

#7

Szerintem is Kevin az, aki maradandót alkotott, és többre fogja vinni. Az első helyezettek egyébként sokszor eltűnnek, lehet kiég Berni is elég hamar.

Az, hogy ByeAlex versenyzői nyernek, az nem fura, szimplán csak jó mentor. (a zenei munkásságát nem kedvelem, de elismerem, hogy jó mentor.) Egyébként 2017-ben Gáspár Laci versenyzője (csapata) nyert

2022. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Én nem látok ilyen összefüggést, hogy a 2., 3., stb helyezettek mindig többre viszik. Hol vannak az előző évek 2. helyezettjei? Nem látom a tolongást.

Az sem igaz, hogy mindig Alex versenyzője nyer. De ő az aki a legkomolyabban veszi a dolgát a mentorgárdából és a legkevesebbet trollkodik és nem elsősorban az érzelmei irányítják. Jó szeme van ahhoz is, hogy ki a legjobban eladható a nézők felé. Szakmailag jól csinálja, amit csinál. A női mentorok folyamatosan cserélődnek. A Puskás bohóckodik, elhülyéskedi az egészet. A Gáspár meg nagyon szubjektív. Ha van egy roma, szegény, hátrányos helyzetű, fogyatékos, félárva, egyéb módon hátrányos helyzetű versenyző, még ki se nyitotta a száját, de már félig meg van véve.

2022. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!