Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Másnak is szégyenérzete van...

Másnak is szégyenérzete van valóvilág nézés közben?

Figyelt kérdés
Belenéztem ebbe a 0-24-es valóvilág livestreambe, és nem tudom elhinni hogy ez folyik, tényleg ilyen emberek léteznek?

2022. nov. 21. 02:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

A 90-es évek óta engedi ki a szennycsatorna magából a fekáliát.

Nem véletlen, hogy nincs tévém.

2022. nov. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Igényes ember nem néz szutyokcsatornákat.
2022. nov. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Nincs kábel tvm. Tvn neten szoktam filmezni.

1. Nem vagyok kíváncsi az egy órás reklámokra.

2. Nincs ami szórakoztatna a tvben.

2022. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

A műfajból adódik, hogy a pöcegödör legaljáról válogatják a karaktereket. Eleve, kik jelentkeznek ilyesmire? Wannabe celebek, butácska puncimancik és hasonló kellemetlen senkik. De erről szól ez az egész. Indulat- és vágyvezérelt, ostoba emberek megkefélik és kinyírják egymást.


Biztos lehetne olyat is castingolni, hogy a szereplők a bezártság ideje alatt kifejlesztik az antigravitációs hajtóművet, de azt meg a kutya se nézné.

2022. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

#4 én azt nézném.


ezt nem fogom. :D :D

2022. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell túlozni, szerintem sokkal jobb a válogatás mint az előző 4 évadban volt. Sok idősebb, tapasztaltabb beköltöző van, 26-32 év között, és még jönnek szintén idősebbek, pl Anita.
2022. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 NTBS ***** válasza:
76%
Nem, mert nem nézem. Az első évadot néztem, és már akkor is felháborított a viselkedés és a pocsékolás.
2022. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Ennek a tévéműsor kategóriának van egy összefoglaló megnevezése: Prolitáp.


Keress rá a kifejezésre :D

2022. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen sajnos ez a mai világ,benne a nevében Valóvilág. Valóban ilyen emberek léteznek. Egyébként a címlapra is oda írták ha nem bírod a drámát ne nézd. Mert ez erről szól már évek óta.
2022. nov. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
92%
Röviden igen. Az előzőt tavaly szégyen vagy nem néztük, mert szórakoztató volt, de itt ahogy mondtad rossz érzésem van, nem is szégyenérzet, hanem egyszerűen taszító. Gusztustalan embereket válogattak be, akiket ha meglátnék vagy meghallanék pl az utcán, átmennék a másik oldalra. :D nem hogy akár egy percig is ellennék a társaságukban, pláne nem fogyasszam a tartalmaikat.
2022. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!