Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szekunder szégyenérzet amit...

Szekunder szégyenérzet amit most Kulcsár Edina 3. Terhessegevel kapcsolatban érzek?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy én is azt kérdezem hogy ez hogy történhetett meg, de durvább hogy ő is ezt kérdezi
2022. aug. 23. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Ohh, tényleg máris terhes a Kulcsár Edina? :O Én ezt most tőled tudtam meg :D

Megyek is bulvárcikkeket olvasni :D

2022. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Én nem láttam sehol hogy ezt kerddezne. De gondolom a váratlan szóra gondolsz.


Igen, a váratlan a nem védekeztünk szinonimája idiotaeknal.

2022. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ugye mindenki tisztában van azzal hogy ez az Edina nem a legélesebb kés a fiókban? Olyan buta szegény mint a sötét éjszaka. Várható volt, most ennek a cigánynak is fial egyet aztán majd megy másik facra...
2022. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha el is felejtjük, sűrűn emlékeztet rá
2022. aug. 23. 16:44
 5/15 A kérdező kommentje:
2022. aug. 23. 16:45
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Elvileg akartak már családot, de meglepődtek, hogy ilyen gyorsan össze jött. Lehet Csutival anno nem sikerült ilyen gyorsan össze hozni a gyereket vagy ki tudja.. De megszületik a gyerek vagy lehet még egy másik is majd aztán jönnek a bajok és jön megint a szakítás ahogy gyerek után lenni szokott legtöbbször.
2022. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
#6 de ki az a hülye aki egy alig fél éves kapcsolatba gyereket vállal szándékosan?
2022. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem szándékos volt, azt mondja ,,nem tudja hogy jött össze "😂😂 Meg kérem szépen ez egy mindent elsöprő szerelem

Ez a nő sötét,mint az éjszaka, hatalmasat fog koppani, csak szegény gyereket sajnálom . Meg ez a fajta ilyen, egy gyerek itt, egy gyerek itt, gondolkodni sem képesek .

2022. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, hogy ki ő.
2022. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
normális ember tudja, hogy a bulvár egy szar. hülye, aki rákattint
2022. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!