Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világ!Valószínűleg ki...

Való Világ!Valószínűleg ki fogja elhagyni a villát jövőhét szombaton?

Figyelt kérdés
VVReni-VVPiros párbaj. Tudom, sokaknak az a véleménye, hogy alpári, meg igénytelen ez a műsor......tudom, nem akkor nézi az ember, amikor kulturálódni vágyik. Aláírom. Én is akkor, amikor nagyon unatkozok.Az olyan válaszokat mellőzük most,ami csak szimplán szitkozódni akar. Akik nézik, vagy szavaznak is akár, azoknak mi a véleménye?

2023. jan. 5. 19:24
A kérdező szavazást indított:
VVReni
VVPiros
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Való Világ? Valószínűleg én fogok a világból kimenekülni! :D
2023. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Még mindig van aki nézi ezt a szennyet?
2023. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Két prosti közül melyik? Nekem aztán mindegy, még a legnormálisabb az a hisztis Kriszti.
2023. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Renike
2023. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Piros húzott el a francba , szerencsére. De ez nem is volt kérdés hogy ő fog menni.
2023. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Reni is mehetne, az a fenékrázós törpe k*. Melina egy fokkal jobb, de egy helyről castingolták őket. A Kriszta láthatóan úgy beszél a többiek előtt, úgy viselkedik, hogy a tévés gyakorlat látszik. A többi cigó prosti.
2023. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!