Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Grace klinika rajongók!...

Grace klinika rajongók! Érdemes megnezni az új evadot? A KERDES SPOILERT TARTALMAZ, NE OLVASD HA NEM JUTOTTAL MEG A 8.EVADIG!

Figyelt kérdés

Mar többször is láttam a sorozatot, de a 13.evadnal tovább nem igazán jutottam sose, miután Lexie és Mark is meghalt egy világ omlott bennem össze ha nem túlzok, aztán jött Derek. Minden jó szereplő akit imádtam elment a sorozatból vagy meghalt, egyedül talán Owen van még ott akit szerettem. Meredithet sem igazán csipaztam sose. Tudom, hogy az új evadokba már új szereplők vannak, és au emlékeim frissek tehát a 14.evadtol néznem mindenképpen, csak nem tudom megeri e. Nagyon sokat sírtam rajta eddig, bár rengeteget tanított nekem ez a sorozat és imádom a mai napig, de ha az új évadok is olyanok hogy megszeretsz valakit majd meghal, akkor nem tenném ki magam ennek. Ha láttátok őket kérlek írjátok!


Regebben egy amerikai oldalaon néztem de most van disney+om és láttam, hogy fent van ezért jutott eszembe tehát vegulis veszteni valóm nincs, csak ertitek



2023. febr. 17. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem tetszenek az utolsó évadok. Nincsenek igazán jó, meghatározó karakterek, az orvosi szál már szinte teljesen háttérbe szorult, lassan kezd egy sima szappanoperához hasonlítani.
2023. febr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez volt nekem is a problémám vele, meg hogy mindenki elment és vagy meghalt, nem értem a jó szereplőket miert nem lehetett otthagyni. Tényleg owenen és meredithen kívül van ott még valaki az "eredeti" csapatból?


Esetleg tudtok még hasonló sorozatokat mondani? A rezidenst elkezdtem de nem igazan fogott meg, olyan érzésem van mintha az égvilágon közé nem lenne az orvosi élethez

2023. febr. 18. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:

A régi szereplőkből csak Richard van még benne.


Nekem a Rezidens tetszett, ezen kívül sajnos nem néztem másik kórház sorozatot, talán valaki más ajánl majd valamit.

2023. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj, őt se szerettem:(


Régen kezdtem el a rezidenst, lehet újra nézem aztán mostmar lehet tetszene, de köszönöm a válaszodat!<3

2023. febr. 18. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen az első 3 évad volt a kedvencem, mikor még mind gyakornokok voltak. Akkor sokkal nagyobb hangsúlyt fektettek magára az orvosi szálra, magánéletből max. egy rész elején meg végén mutattak egy kis részletet, pl. hasraütésre, hogy cristina meg burke együtt vacsoráznak meg ilyesmik, de tényleg max. ennyi.


Meg a szereplők kinyírásáról, nem feltétlen direkt lettek kiírva, pl. cristina esetében, maga a színésznő "belefáradt a grace klinikába", és gondolom a legtöbb színész ezért akart kilépni. De cristinánál maradva, szerintem neki találták ki az egyik legjobb "véget", hogy kapott egy kórházat a volt vőlegényétől (ami mondjuk elég abszurdnak hangzik), de mégis megvan a lehetőség, hogy mondjuk 1 epizód ereéjik beugtó szereplőként visszatérjen (mint pl. Izzie)

2023. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igennn már az 5.evadtol is borzasztó szappanopera lett az egész. Izzie eltűnése elég érdekes volt, ő elvileg kilépett mert a családjával akart lenni több időt, én cristinat annyira nem szerettem így nem bántam meg mikor elment de örültem neki, hogy elment és nem halt meg.:))
2023. febr. 28. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!