Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az ott lévő embereknek mennyit...

Az ott lévő embereknek mennyit fizetnek hogy röhögjenek a showder klubbos idiótákon?

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Ez egy előadás, a nézők fizetnek a jegyért.
2023. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni hogy némelyik "humoristán" hogy lehet nevetni.
2023. febr. 23. 15:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyformák az emberek, ahogy az ízlésük sem. Van, akinek bejön, másoknak nem. Látom, nem tudsz ezen túllépni, hogy másoknak eltérő véleménye is lehet a tiédtől, és csak attól hogy neked ez a műfaj nem élvezhető, mások akár képesek fizetni is érte hogy az élményt megkapják.

A tévében ahol minden a nézettségen dől el, pedig aligha tartana a Showder klub a 29. évadánál, ha arra nem lenne stabil igény.

2023. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért is gondolom ezt hogy fizetnek a nézők nevetéséért mert a reklámban olyan erőltetett a nevetésük. Látszik az arcukon.
2023. febr. 23. 15:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fizetnek érte. Valószínűleg jól érzik magukat.
2023. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jegyet kell venni az előadásokra, a nézők fizetnek hogy ott lehetnek.
2023. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
82%
Ha eröltetett vigyort akarsz látni a nézőkön nézd meg a vezír beszédeit amikor próbál humorizálni.
2023. febr. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyet értek 8-as 😒
2023. febr. 25. 10:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A humorérzék még egyénibb és eltérőbb, mint az ízlés öltözködésben meg étkezésben. Sokan meg se értik a vicceket. Van, aki nem szereti. És nem is adja elő magát mindenki olyan jól a színpadon. Szerintem vannak igazán jó arcok a SC-ban, meg vannak, akik nekem se szimpik annyira. Ettől még a nevetés nem erőltetett, mert biztos vannak, akik azt az embert találják viccesnek, akit én nem. De ezt már leírták neked. Nyugodtan fogadd el, hogy van, akinek tetszik. Ha neked nem, neked nem kell nézni, de azt se hinni, hogy biztos, hogy lefizették a nézőket. ;)
2023. febr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
Áll, amit előttem írtak. Hozzáteszem, nekem pl nem tudnának annyit fizetni, hogy egy Bagi-Nacsa műsorra beüljek. Az a fajta "humor" qurvára messze van az ízlésemtől.
2023. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!