Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az ott lévő embereknek mennyit...

Az ott lévő embereknek mennyit fizetnek hogy röhögjenek a showder klubbos idiótákon?

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is voltam a Dumaszínházban, és sok poénon jókat nevettem, más humorokon, meg inkább más nevetett.

Igen húzós volt a jegy ára, tehát nemhogy adtak volna pénzt, hanem rendesen a zsebbe kellett nyúlni.

Csatlakozom azokhoz, akik szerint a humor, a humorérzék, az egyes típusú humorra való fogékonyság teljesen személyfüggő.

Nekem pl. bejön Leslie Nilsen és az angol - fanyar - humor, de a Been féle , már sok. A feleségem pont fordítva van ezzel. Ugyanakkor vannak közösen szeretett humoristáink is. :)

A fizetett könönséget a tehetségkutató, x-faktor, ... műsoroknál kell keresni.

2023. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése humor terén. Pl. az átlag rádiókabaré nekem gyenge, de Kőhalmi vagy Hadházi azért meg tud nevettetni. Humoristából is van ilyen is olyan is, és ez nem csak egy jó vagy rossz mérce, egyszerűen más a humora Gallának meg Bődőcsnek, nem lehet őket összehasonlítani. Valaki a szarós-fingós poénokon tud derülni, valaki meg a szofisztikáltabb közéleti poénokon, csak ugye ehhez tájékozottnak kell lenni, meg meg kell ütni egy intelligenciaszintet, hogy egyáltalán felgfogd, mi a vicces benne...
2023. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kokohoho válasza:

Arról nem tudok nyilatkozni, hogyha fizetnek, akkor kinek, mikor, mennyit, de gondolom ez változó, mint ahogyan az is, hogy a kedveltebb műsorok esetében, ki mennyit fizet azért, hogy bekerülhessen.

Mivel a napokban hallottam valamelyik híradásban, hogy a közmédiák költségvetésében van ilyen tétel, ezért rákrestem és ezt találtam, de ebből a cikkből sem derül ki, műsorra és személyre lebontva.

[link]

2023. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alain Delon ***** válasza:
"Nem tudom elképzelni hogy némelyik "humoristán" hogy lehet nevetni.". Számomra meg az elképzelhetetlen, hogy valaki totál humorérzék nélkül él, mint a kérdező. Jó szar lehet az életed.
2023. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jól van 14-es,mostmár aludjál el magadnak 🖕
2023. febr. 28. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!