Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vodafone tv adásait tudom...

Vodafone tv adásait tudom nêzni Németországban?

Figyelt kérdés
Még UPC Direct volt a neve,mikor megkötöttem a szerződést.Akkor az állt benne,hogy külföldről is nézhető,bár sose próbáltam.Pár hónapja kint élünk,gondoltam jó lenne kihasználni,mert ugyanúgy fizetem,nem szüntettem meg otthon.Telefonról szépen működik,de jó lenne valahogy tv-re átjátszani.Próbáltam tükrözni telefonról,de a tv csak sötét képernyőt mutat,úgyhogy elakadtam.Köszi előre is!

2023. márc. 5. 07:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan megfelelő alkalmazást használsz? A UPC Direct utódja a Direct One, anno külön került értékesítésre a két üzletág, így nem a Vodafone a szolgáltató.


Emellett az ilyen szolgáltatások EU-n belüli használata korlátozott szokott lenni, tehát általában az utolsó magyarországi IP címről történt bejelentkezést követően általában 30 napig.


Esetlegesen VPN szolgáltatással és magyar IP címmel kellene megpróbálnod működik-e.

2023. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!