Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lehetne a Győzike show...

Hogyan lehetne a Győzike show és az édes élet összes adását lefordítani szlovákra ,katalánra és norvégra ?

Figyelt kérdés

Én felvidéki vagyok és van egypár szlovák haverom akiket a győzike show ,édes élet érdekelne mivel mi magyarok mindig jókat röhögünk Zsolton és Győzikén .És sajnálom szegényeket mert nem értik .

ugyanakkor van két jó barátom norvégiából és 3 katalániából akik nyitrán vannak elszálásolva

Hogyan lehetne lefordítani az összes részt ?

Szerintetek ha elmennék hozzájuk és megkérném őket ,hogy forgassák le még egyszer az összes adást ,amit aztán letolmácsoltatnék . ?

megcsinálnák nekünk egy 600 000 forintért ?



#Győzike #norvég #katalán #Édes élet #letolmácsol #szlovák tót
2023. márc. 24. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Jóságos Isten!
2023. márc. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hozd szégyenbe az országot azzal, hogy ilyen vackokat mutatsz nekik. Csak egy nagyon szűk, ostoba réteg élvezte ezeket a "műsorokat", nem a magyarság általánossága.

Az elképzelésed pedig röhejes, ha le akarod fordítani, akkor írsz és szerkesztesz hozzá feliratot.

2023. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erősen trollkérdés.


Miért kellene újból leforgatni? Biztos vagyok benne, hogy valamilyen forrásból akár legális akár illegális meg lehet szerezni ezeket a műsorokat.


Aztán ahogy az előttem hozzászóló is írta, a legegyszerűbb feliratozni.

2023. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
AZOK OKOS EMBEREK NEM VACKOK ÉS NEM OSTOBÁK !!!!köszönöm ,de nekem mondta egyik szlovák barátom ,hogy intézzem el hogy ujra legyen forgatva. hát monddom nincs ötlet aztán jött a gyéká.
2023. márc. 24. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőlködj, nagyon béna a troll kérdésed.
2023. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
No dobre škoda reči vyzerá to tak !
2023. márc. 24. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
If you want to watch such a worthless form of entertainment, than write a subtitle for it. Translate it yourself. That's your solution, simpleton.
2023. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Szerintem valami igényesebb műsort mutass nekik.
2023. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csides katic ?
2023. márc. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!