Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi olyan szerethető a Jóbaráto...

Everlight kérdése:

Mi olyan szerethető a Jóbarátok című sorozatban?

Figyelt kérdés
Láttam pár részt de egyszerűen élvezhetetlen számomra

2023. ápr. 13. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy vicces, és a karakterek szerethetőek. Egyébként ízlésen szerintem kár vitatkozni.
2023. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Neked nem tetszik. Nekem igen. Kit érdekel?
2023. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A jó barátok nagyon sok szempontból életbeli problémákat dolgoz fel.

Jó, persze... egy szar dráma is közben. De vannak benne fontos momentumok. Például Monicaéknak nem jön össze a baba... ez egy végtelenül fájdalmas dolog és nagyon kevés filmben téma. Vagy Rachel egyedülálló anya lesz - oké, persze, a végén minden jó, de az alapkoncepció egy olyan szituáció ami nők millióit érinti.


Vagy munkahelyváltás, karrierkezdés 30-hoz közel. Ez szintén egy olyan téma, amit kevesen fognak meg, mert a médiában evidens, hogy egy 18 éves tudja mit akar és sok film eleve úgy kezdi, hogy a karrierjük csúcsán vannak huszon-harmincévesek. Pedig fontos beszélni a váltásról, annak a nehézségeiről és arról, hogy valaki lehet elveszett huszonévesen.

Ezért jó a Jóbarátok. Mert vannak benne fontos momentumok amik mindennapiak.

2023. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2.Igen csak a szereplő színészek máig agyon vannak ajnározva.


Minden idők egyik legsikeresebb sorozata.10 évig futott.

2023. ápr. 13. 19:20
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
4-es: És ez miért baj? Csak mert neked nem tetszik, másnak tetszhet. Nekem is van olyan modell-színésznő akit ki nem állhatok mert borzalmasan toxikus testképet ad át, mégis rengeteg filmbe játszik.
2023. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Láttál pár részt? Én még annyit sem, maximum az előzeteseket. Az Agymenőket ezerszer többre tartom. A Jóbarátokkal kapcsolatban az egyetlen pozitívum, hogy nem volt a főszereplők között feka. (Ezt is csak onnan tudom, hogy nemrég a rendező nyilvánosan bocsánatot kért, mert a főszereplők mind fehér heterók voltak. Itt tart ma Amerika...)
2023. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6.Eddig 14 részt láttam.


Az Agymenők sorozatban viszont több a rasszizmus

2023. ápr. 13. 20:54
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyunk egyformák. Van akinek tetszik (elég sokaknak), és van akinek nem, (mint pl nekem). Az én abszolút kedvencem pl a Szívek szállodája, amitől szintén nagyon sok ember a falra mászik, de én mégis imádom.
2023. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szerethető a jóbarátokban?
2023. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.Soroljam:


Kiszámítható cselekmény. Középszerű poénok.

2023. máj. 17. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!