Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az ütős ötösben/family feudban...

Az ütős ötösben/family feudban hol kérdezik meg a 100 embert?

Figyelt kérdés
Mindig mondják hogy "we asked 100 women" hogy lehet ebben reszt venni?

#tévéműsor #ütős ötös #family feud
2023. ápr. 18. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A magyaroknál sehol, ez kamu. Amerikában a fókuszcsoportokat kérdezték meg. Az amerikai eredeti műsor sokkal jobb volt, ott nem voltak ócska fideszcelebek, hanem igazi emberek játszottak.
2023. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fókuszcsoportokat? Egyébként egyetértek, az amerikai nekem is sokkal jobban tetszett.
2023. ápr. 21. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is sokkal jobb az amerikai verzió pedig nagyon vártam mert anno a négyen négy ellent is imádtam. De most sokszor bugyutak a kérdések is és a válaszok se életszerűek
2023. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Olyan top válaszok vannak hogy néha tényleg eszembe jut hogy előre megírták őket 😔
2023. ápr. 21. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt nálunk sajnos előre írják meg, mert az emberek nem szokták ezt a stílust, illetve a sztárok miatt kell a kapcsolódó poén, de pont emiatt lesz gáz a műsor.
2023. ápr. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon szomorú😔Akkor érthető, miért ilyen bugyuták a válaszok is
2023. ápr. 23. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!