Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A dal alkalmazásban miért...

A dal alkalmazásban miért kérdezi meg minden szavazás után, hogy biztos, hogy sms-t akarsz küldeni?

Figyelt kérdés
Hisz egy appból hogyan lehetne sms-el szavazni?

2015. jan. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

az az app csak arra való, hogy elküldje helyetted az smst, tehát ugyanúgy pénzbe kerül (alapdíjas), ezzel az erővel app sem kell, azért írják a telefonszámot is a tv-ben, hogy simán is lehet smst küldeni. csak az appal nem kell külön beírogatni a számot, hanem elküldi helyetted az sms


tehát semmi értelme az appnak, tök nagy hülyeség

2015. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> Hisz egy appból hogyan lehetne sms-el szavazni?


Miért ne lehetne? Az app egy program, ami a telefonodon fut és eléri a telefon funkcióit, köztük az SMS küldést is.

2015. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem (a műsorvezető mondókájából anno), hogy lehet sms-el is szavazni, azok kedvéért, akinek nincs okostelefonja,és lehet okostelefonos applikációval is ingyenesen. Tökre megörültem neki.
2015. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 10:55

Rosszul értelmezted. nem ingyenes az appos szavazás sem, egy sms árába kerül.

2015. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pedig már kezdtem örülni, hogy részt vehetek a szavazásban. Kicsit megtévesztő szerintem :S
2015. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!