Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Erre az álommeló műsorra...

Erre az álommeló műsorra egyébként ki kíváncsi?

Figyelt kérdés
Valaki hazamegy a munkából, és még a tv-ben is ezt az igazi proli, magyar munkahelyi légkört akarja átélni? A rosszindulatot, a szarkavarást, egymás hátbaszúrását, egymás háta mögött sustorgást. Nem kapnak elég dózist ebből az emberek a munkahelyükön?

2023. ápr. 25. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, milyen műsorról van szó. De lehet, nem is akarom tudni.
2023. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Kettős válaszoló mondjad már meg leccives hol adjak ezt a műsort!
2023. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
A szüleimnek pl nagy kedvence.
2023. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az komoly. Gondolom ha valaki ilyen típus, hogy bemegy a munkahelyére és tapos, akkor tetszik neki.
2023. ápr. 25. 22:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én péntekenként megnézem, de egyre rosszabb a véleményem a látottakról... Mo. sosem fog már változni?
2023. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
#3 RTL
2023. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
37%

Teljesen más helyen dolgozom,nem olyan légkörben amit írt a kérdező.

Én kiváncsi vagyok rá. Vicces hogy milyen idióták,önteltek az emberek,vagyis hát a kis hülyegyerekek. Balázskát, Bálintot és Nerimant csípem. A többi nyomi.

Krasznai István benne a leghelyesebb pasi.

2023. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
79%
Én pont azt a Bálintot verném telibe nagyon. Pont ő tud úgy savazni valakit a háta mögött, hogy 10 tinir_bancot kitesz 😂😂😂 Akkora egóval van, csak nem tudom mire, hogy recepciós kislány volt? 😂😂 De lényeg ő beolt mást, hogy laptopokat ad el. Feladatoknál csak bebújik valaki seggébe, és úgy éli túl. Kis c gyerek.
2023. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

És a mi kis falunk? A bugyuta Tirpákia? Nekem falusiként ez a vérlazító. Elég élőben látni a sok hülyét.. Túl valósághű.


Szerintem ezek olyan embereknek valók, akik nem ilyen környezetben élnek. Pl nyugodt munkát végeznek, kultúrált emberek között, nyugodt helyen laknak stb... Azoknak az ilyen sorozatok jó kis kitalált sztorik, el sem hiszik hogy van ilyen. A nyugodt napjuk után a tévében látnak egy kis konfliktust, a valós életük ellentétjét.

Olyan is van mondjuk aki szereti a drámát, a vitát. Annak élőben és otthon is jó ha ez megy.

Nekem pl a Csi sorozatokban tetszik a munkahelyi összetartás, ahogy bánnak egymással. Számomra ez a fikció. Inkább ezt az álomvilágot nézem. A mi kis falunkat meg az Álommelót pedig sajnos átélem.

2023. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Én is nézem.
2023. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!