Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szirota Dzsenifert vissza az...

Szirota Dzsenifert vissza az X faktorba! Kiért vele egyet? Tegyünk valamit!

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 10:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Őt kiejtették?Hát ezek nem normálisak.Sztem naon jó hanja van(am nem nézem az x-factor-t)

16éves?az miért fiatsl?60 évest akarnak nyertesnek vagy mi?


a Megasztárba mindegyik 15-25 koruli csak Melinda meg Atilla nem.


Patai Anna meg csak 11 éves de nagyon jó hangja van és nem ejtik csak azért,mert fiatal!!!


Szerintem tök igazságtalan hogy kiejtették.

2010. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értettem egyet Geszti döntésével. Szerintem a terhes lányt nem szabadott volna továbbjuttatni, már látszik rajta, hogy nem sokáig fogja bírni meg amúgy is ha ott lesz neki a gyerek, akkor hogy fog egész nap próbálni meg az X-faktor házban lakni? Lehet, hogy jó hangja van, de pár év múlva is megpróbálhatja, még nagyon fiatal.

Az én személyes kedvencem Németh Katica volt, baromi jó hangja van és egyedi személyisége, szerintem sokat veszített a kiejtésével a műsor. Nekem Dzsenifer annyira nem volt szimpatikus, addig oké, hogy jól énekel, de sajnos ez nem elég.

Amin legjobban megbotránkoztam az az volt, hogy az az idétlen, fogszabályzós lány továbbjutott. Nekem annyira a hangja sem jön be, de szegény egy értelmes szót nem tud kinyögni és a selypegése, röhögcsélése engem speciel marhára idegesít.

2010. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
nemtudom miről beszéltek, Vecának fantasztikus hangja van és csodálatos kisugárzása.Közelébe se ér ez a kis Dzseniferke, nem cska azért mert fiatal, hanem mert egy nulla, a hangján kívül semmi sincs benne, engem kifejezetten taszít. És nem szépségre értem, pl Katicával nem volt bajom, peidg ő sem mondható egy szépségnek, de ennek a lánynak semmi kisugárzása nincs, semmi egyénisége, semmi stílusa.
2010. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Vecuskát csak az apja miatt nyomják ennyire...
2010. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%
Én is az apja miatt szeretem? Nem is tudtam eddig, hogy ki az, mégis ő az abszolút első.
2010. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%

Vecát miért nyomnák az apja miatt, akkor évekkel ezelőtt miért nem nyomták az apja miatt???hm?

Dzseniről meg annyit, h NAGYON elvoltam keseredve!!!

De végig gondoltam, és azt mondom, hogy jól döntött a Geszti, olyan szinten, hogy úgyis csak 1 ember nyerheti..Neki Veca meg a terhes csajszi között lesz a nyerő, de addig is legalább a Fanni szinesiti a szinpadot..Szóval istenien gyönyörű hangja van, de sajnos nem elég ennyi.

És annak ellenére, hogy sajnálom, az a véleménye, h nem kell felfújni annyira az egészet, mostmár csak jók vannak és szerre azok is kiesnek.

2010. okt. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
59%
Vissza bizony! Ott a helye!
2010. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Én egyet értek azzal, hogy Janicsák Veca, Schoiende Dorka bejutott. Szerintem Domokos fanni még nincs erre beérve, hiába huszonvalahány éves! Én Fanni helyett Jenifert juttatam volna be! Ő eltalálja a hangokat, nem úgy mint Domokos Fanni a Hot' N Cold- ban! Egyébként szerettem fannit is, de inkább Jenifert! Az egyetlen ami egyelőre tehetnk érte, hogy minél többször meghallgajuk az youtube-ban! Amegasztár jobb! Hogy miért? Ott nem akinézetet nézik, és azt, hogy hány éves az illető, hanem azt, hogy milyen jól énekel! Pl.: Kökény Attila, ő pl. nem sztáralakat, ahogy Szíj melinda, sem és mégis benn vannak, a kis Anna pedig hiába fiatal, ha jól énekel akkor itt a helye! Az egyik újságban olvastam, hogy Geszti nyilatkozta, hogy azért nem jutatta tovább jenifert mert nem sztáralkat! Ezért jobb a Megasztár!
2010. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"nemtudom miről beszéltek, Vecának fantasztikus hangja van és csodálatos kisugárzása.Közelébe se ér ez a kis Dzseniferke"


Jé-zus-is-ten..

Egyrészt Jennifer tízszer tehetségesebb énekes, mint Veca, a kis szerelmed, másrészt Jennifer egyszerűen csak egy visszahúzódó, szolid lány, akinek még ki kell bontakoznia, harmadrészt pont Veca az, aki egy tipikus se íze-se bűze tucathang és tucatelőadó, nehogy már legyen a etalon példa Jennifer ellenében.


Mondjuk pl. Adam Lambert az USA Idol-ban karizmatikus és fantasztikus előadó volt, még ha vele példálóznál vagy egyéb hasonló énekessel, dehogy pont Vecával..

2012. márc. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!