Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyre több reklámban szerepeln...

Egyre több reklámban szerepelnek eufemisztikusan "plus size" modellek/"színészek". Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Talán a megfogalmazásból lehet következtetni az én véleményemre.

2023. jún. 2. 09:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
#10: Igen, amikor pl. egy színésznő nem szép, sokkal kevésbé élvezhető a film. Nem véletlenül szoktak fotogén embereket keresni a szakmában.
2023. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
11. Így van. Például Meryl Streep, Frances McDormand, Tilda Swinton, Reese Whitherspoon, Sarah Jessica Parker, Linda Hunt, Vanessa Redgrave filmjei mind élvezhetetlenek, mert csúnyák. :-)
2023. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#9 Ilyen messzire én nem mennék, itt most kizárólag a - nevezzük nevén - kövérség a téma. Azt hiszem a Dove kezdte az egészet.

#12 Ők szerintem nagyon messze állnak a csúnyaságtól.

2023. jún. 2. 14:34
 14/18 anonim ***** válasza:
#12: Egyikük se igazán filmszínésznek való. Reese Witherspoon talán, ő nem is csúnya.
2023. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

9. Igen, ez például kifejezetten rossz film, hiszen csúf a néni.


[link]

2023. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
...azaz Linda Hunt talán sosem nézett ki túl jól, de eszembe sem jutott, hogy miatta ne nézzek meg egy filmet. Szerintem amúgy Toby Jones pl. elég ronda, szóval nem minden szerepre alkalmas, mégis beteszik ide-oda... De ezzel le is zárnám a magam részéről ezt a rondasági mellékágat.
2023. jún. 2. 15:01
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal semmi baj nincs, ha nem csak modell testalkatú emberekkel reklámoznak és nem csak ezt látjuk a filmekben. Sőt, ha egészséges, átlagosabb testalkatokat is látunk, az még jó is, ahogy az első 2 hozzászólásban már kifejtették. Nekem egyedül az nem tetszik, mikor már olyan túlsúlyról van szó, ami egyértelműen nem egészséges és ez van "népszerűsítve". Az a fura, hogy van a tipikus nagyon vékony, magas, modell alkat és a plus size, az átlagos meg nem annyira jelenik meg.

Említetted, hogy a Dove kezdte, de nálunk teljesen jól volt kezelve szerintem, változatosabban szerepelt a női test, de nem a két szélsőség jelent meg.

[link]

2023. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. jún. 9. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!