Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem működik az RTL+ alkalmazás...

Nem működik az RTL+ alkalmazás LG TV-n. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bármilyen műsornál vagyok a lejátszás gomb helyett csak egy "Csomagváltás" felirtú gomb van, illetve ha erre rámegyek, akkor azt írja, hogy "A videó megtekintéséhez RTL+ Active vagy RTL+ csomag szükséges". Na de nekem RTL+ Active-om van, mert régen még az RTL Most idején szolgáltatótól kapott kódot megadtam.

Telefonon és Pc-n simán le tudok bármit játszani (amit az RTL+ Active-val lehet), de TV-n semmit se.


Valaki járt már hasonlóan? Ha igen mi oldotta meg a problémát? Vagy mit tudnék ezzel csinálni, hogy működésre bírjam?



#LG TV #RTL+ #RTL+ Active
2023. jún. 12. 18:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csak böngészőből megy. Legalábbis nálunk. Vagy app ból (telefon). Esetleg ha a tv-n van böngészésre alkalmas valami. Panasonic tv-n nálunk nem működik böngészőből. Laptop van rádugva hdmi-vel.
2023. jún. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Pont ugyanez a problémám. Esetleg sikerült megoldani azóta?
febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldás az lett, hogy chromecastet használok. Mivel mint kiderült a TV-s RTL+ alkalmazában csak előfizetéssel játszik le bármit is.
febr. 4. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!