Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a google play a...

Nem működik a google play a telefonomon (samsung galaxy s plus). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elindul a letöltés, de nem fejeződik be és miután órákat vártam, kiírja, hogy hiba a letöltésben.

2012. júl. 6. 11:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt írja ki, hogy hiba 905.
2012. júl. 6. 11:14
 2/15 csez ***** válasza:
IGEN, a Samsung már dolgozik a hiba javításán. Az új szoftver verzió már jól fog működni. Amikor kijön, csak rá kell tölteni és utána rendben lesz minden.
2012. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Beállítások -> Alkalmazások ->Alkalmazások kezelése ->Google Play Áruház -> Frissítések eltávolítása. Így működni fog, csak a régi marketet adja be, de legalább a programjaid frissítéseit el tudod érni.
2012. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Nekem is ugyanez történik és egyszerűen nem tudtam rájönni,hogy mi történhetett.

Utolsó kommentelő köszi a segítséget ;)

2012. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ugyan ezzel a gonddal vagyok én is, de legalább megnyugodtam hogy nem csak nekem van ilyen gondom. csak tölt,tölt és semmi nem történik. megpróbálom amit írtak remélem működni fog.
2012. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok és meg oldódott a probléma csak hát elég régi lett a play áruház sőt market lett belőle. vissza lehet valahogy állítani? vagy most már így kell le élnem vele hogy ilyen régi lesz? ha vissza tudnám állítani akkor működne vagy ugyan ezt csinálná? megoldás?
2012. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem se működik, kb. egy hete. Se újat nem tudok letölteni, se régit frissíteni. De naponta értesít, az új frissítésekről ...
2012. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok a sok kommentért de hála a jó istenek minden rendbe lett. el telt 3-4 perc és egyből vissza állt a régire de már működő képesen! remélem nem lesz több gondom már vele. köszönöm a segítségeteket!! akinek még mindig ilyen gondja lenne írjon üzit és elmondom részletesen a megoldást.
2012. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
legyszives nekem kellene a megoldas. mar router ujrakonfiguralas is eszembe jutott. nem gondoltam hogy ez valami samsung bug. s pluszom van de megoritbhogy nem mukik a google play. kocsisj@gmail.com
2012. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Senki nem valaszolt. Mostmar targytalan. Megoldodott! Mindent ugy kell csinalni ahogy irtak elobb, eltavolitani a googloplay frissiteseket. Majd miutan megkaptad az osregi google marketet itt siman mukodik. A regi market meg tok magatol befrissul ujra par perc mulva. Ekkor mar minden tok jol mukodik. Ennyi a megoldas :-)
2012. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!