Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor kezdik forgatni a The...

Mikor kezdik forgatni a The Voice Magyarországot és hol lesz a forgatás?

Figyelt kérdés
X-Faktor válogatóit mindig kb. ilyenkor, június közepén/végén kezdték el forgatni. Nem tudja valaki esetleg, hogy The Voice-t mikor kezdik és, hogy hol? Mert ugye az X-et mindig az RTL székházban forgatták, de szerintem a The Voice-nak nagyobb stúdióban lesz a forgatása.

2023. jún. 15. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Van több stúdiója is
2023. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
"Tehetségkutató"?! Azért várod annyira? Mindenféle show, de annak is rossz változata? Mint a visitós.
2023. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki visít?
2023. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Az RTL-nek a székházban van 4 stúdiója, ebből, ahol eddig az X-Faktor válogatóit és élő show-it forgatták az a legnagyobb. Ezen kívül nincs más. Ha székházon kívüli stúdióban forgatnak (ami szerintem elég ritka) akkor bérlik szerintem. Vagyis van még az az épület is ahol a Való Világot szokták forgatni de az is ott van a székház mellett lényegében.

2023. jún. 16. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Az X-Faktor táboros fellépéseit kisebb színpadon forgatták. Szerintem az élő show-s elég nagy a The Vice-nak is.
2023. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Az X-Faktor táborát az elmúlt kb. 6 évben a MOM Kultban forgatták, az nem stúdió, hanem színház. Az X-Faktor válogatóit és élő show-it valóban ugyanabban, a nagy stúdióban forgatták, de nekem van olyan érzésem, hogy a Voice ennél nagyobb lesz, mert minden külföldi változatnak, már a válogatói is nagy díszletben/környezetben készülnek.

2023. jún. 16. 11:33
 7/8 A kérdező kommentje:
2023. jún. 16. 11:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha jól látom a coachok insta story-jaik és posztjaik alapján, valóban az RTL székházban forgatják a válogatókat
2023. jún. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!