Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a tippelj...

Mi a véleményetek a tippelj és vidd el nevű vetélkedőről az rtl műsorán?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 16:55
 1/3 Justinianus ***** válasza:
56%

Nekem az ugrott be, hogy amikor 1984-ben először lehetett venni Magyarországon parabolaantennát, és apu felszerelte a tetőre (én néhány éves gyerek voltam), a 12 (!) fogható csatornának az egyikén, a német RTL-en a "Der Preis ist heiß" vetélkedő ment.

Na ez annak a koppintása.

[link]

2023. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a műsor most is megy és nem koppintják, hanem gondolom megvették a jogokat hozzá.

https://www.youtube.com/watch?v=e6I6LuyPvyk

2023. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Egy hatalmas emberi ürülék szintjén van. A beépített emberek ordítva, ugrálva örülnek annak, hogy ki lettek választva. Ami amúgy szart sem jelent önmagában, csupán azt, hogy bekerülhet az adott epizód 2-3 játékosa közé, akiknek kötelező a Balázs2 kinézetű majomnak végig szalutálniuk, és eljátszaniuk azt, hogy ez életük legboldogabb eseménye, mert most nyerhet akár 2-300 ezer forintnyi kacatot majd. Mindezért cserébe bohócot csinálnak magukból kamerák előtt. Aztán minden más is el van benne túlozva. Szokásos rtl szarkupac agyromboló műsor, nulla szórakoztató ötlettel.
2023. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!