Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vámpírnaplók és Originals -...

Vámpírnaplók és Originals - van állása a vérfarkasoknak? Pl Hailey mit dolgozik? Vagy miből tartják fenn magukat? Honnan van anyagi forrásuk?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, ezek a sorozatok nem igazán tértek ki ilyen részletekre. :D Gondolom feltételezhetjük, hogy a Mikaelson testvéreknek volt pénze, és ők tartották fent Hailey-t is. Meg ugye a vámpírok tudnak mások cselekedeteire hatni, szóval igazából szerintem ha mindenképp mögé akarunk beszélni valamit, akkor annyi, hogy elintézték a vámpírképességeikkel, hogy nekik ne kelljen fizetniük a dolgokért, és nyilván Haileynek sem, mert ők is velük élt. A sorozat ilyen dolgokra nem tért ki (szerintem), de ha meg szeretnénk magyarázni, akkor szerintem ez rá a magyarázat Haileynél. Viszont a szimpla vérfarkasoknál.. hát.. Szerintem munkája ott nagyon senkinek sem volt az embereken kívül. :D Tényleg, szerintem ilyenekre nem tértek ki. Mert ugye ott volt pl. Jackson, Aiden, stb nekik nem volt munkájuk. Egyedül azt hiszem Keelin volt az, akinek volt, ő valami orvosféle volt. Keelinen kívül nem jut eszembe senki, akinek lett volna ott munkája. Szimplán a sorozatkészítők ezt a témát teljesen ignorálták.
2023. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Klaus több mint 1000 éves volt, annyi idő alatt ilyen erővel meg manipulációval nyilván össze lehet szedni milliárdokat


Nyilván Damonek is ezt csinálták, ettől függetlenül vicces hogy soha egy sorozatban vagy filmben a vampirok nem dolgoznak


Az alkonyaton kívül, ott legalább carlisle csinált valami hasznosat is és el is lett magyarázva hogy azért gazdag mert orvos.

2023. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2


" ettől függetlenül vicces hogy soha egy sorozatban vagy filmben a vampirok nem dolgoznak"


Azért van amiben igen...

Mesék a kriptából:az egyik részben egy vámpír éjjeliőrként dolgozik

Alkonyattól pirkadatig..több tucat dolgozik egy szórakozóhelyen

Új faj: rendőrként tevékenykedik a vérszívó

Reginald the Vampire:szintén van munkahelye a piócának

2023. aug. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából attól is függ milyen képességeik vannak

Én csak a vampirnaplokat és az alkonyatot láttam, azokban nem is kell dolgozniuk

Előbbiben tudnak ugye igézni, abból bármennyi pénzük lehet

Alkonyatban is erősek, vannak képességeik, szóval abban sem kellene elvileg

2023. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!