Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Manapság miért nincsenek...

Manapság miért nincsenek kvízműsorok, vetélkedők a TV-ben?

Figyelt kérdés

A 2000-es években, meg még a '10-es évek elején is gyakran volt valami kvízműsor valamelyik csatornán. De olyan klasszikusabb, szolidabb, ahol hétköznapi játékosok játszottak, és az egyszerű ember meg okosodhatott, új ismereteket szerezhetett, ha nézte.


Legyen Ön is milliomos, A széf, Maradj talpon, 40 Milliós játszma, A kód, stb.


Az utóbbi években miért nincsenek ilyesmi műsorok? Csak az erőltetett, okádék szerencsekerék és társai mennek. Meg a szintén erőltetett "tehetségkutatók". Ezekre a moslék műsorokra tényleg jobban van igény? Vagy mi az oka?



2023. szept. 1. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
M5-öd van? Most 17.30-kor kezdődik valami, én még sose láttam, csak épp most néztem a tv-műsort.
2023. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nincs igény ilyenekre , pedig gyerekkoromba sok volt Vágó Istvánnal (rip), meg 20on éves koromba ott volt a milliomos.
2023. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondjuk hogy nincs igény.

Németországban most is sikerrel megy a legyen ön is milliomos.

Magyarországon a lebutított játékokra van szükség meg a ripacskodásra.

2023. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Épp most ismételték Gundival a Géniuszt.
2023. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Észbontók az igazi hétköznapi emberekről szóló vetélkedő.
2023. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!