Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mi kis falunk: Csak nekem...

A mi kis falunk: Csak nekem ficamodott ki az ízlésem, vagy tényleg ez a 8. évad olyan furán "összetákolt"?

Figyelt kérdés
Megnéztem az első két részt, de az első rész a hugyozás, meg Laciék vergődése miatt inkább volt gáz, mint élvezhető. Kb. az 5. évad volt ilyen gáz. Aztán a 6, illetve a 7. évadban mint ha visszatért volna magához a sorozat, azokat nagyon jóízűen tudtam nézni, de ez most kritikán aluli. Ti mit gondoltok erről a pár részről, amit leadtak az elmúlt két hétben?
2023. szept. 26. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem jó az a sorozat, szoval ha nem tetszik, nem vdled van baj.
2023. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Botrányosan nézhetetlen sorozat sokkal jobb sorsra érdemes színészekkel.
2023. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Addig volt szórakoztató ez a sorozat, amíg Erika terhes lett. Nem tudom, az hányadik évad volt. Utána eltűnt egy sor szereplő a poénokkal együtt, az újak pedig nem viccesek. Fárasztó és humortalan lett az egész.

De az első néhány évad nagyon szórakoztató volt.

"Te is akkor vagy okos, amikor már megszoktam, hogy hülye vagy"

""Stoki, te egészen normális fickónak tűnsz, csak aztán mindig megszólalsz..."

""Ebben a faluban akármilyen pöcs nyerhet, de az a pöcs én kell, hogy legyek!"

Az a jelenet, amikor felmenekülnek a fára a medve elől, az mindent visz.

2023. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erika az 5. évadban lett terhes.
2023. szept. 26. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. szept. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ennyire megromlott a sorozat. Remélem a következő részek izgalmasabbak lesznek, mert mondjuk a 7. évadban voltak olyan részek is, amelyeket többször is visszanéztem.
2023. szept. 27. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!