Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi kis falunk csak szerintem...

Mi kis falunk csak szerintem egyre gyengébb?

Figyelt kérdés
A mai évadnyitóban is alig volt valami poénos jelenet picit már inkább olyan szappanopera lett az egész, sehol sincsenek már azok a sírva röhögős jelenetek mint régen, miért nem próbálnak ismét valami összefüggő, rendes epizódokat készíteni?
2023. szept. 17. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Sose volt erős nekem.
2023. szept. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Már a az első rész sem volt jó, de ugye mindig van lejjebb.
2023. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gólkirálysàg egy fokkal jobb, de azt se folytatták.
2023. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Az eleje az nagyon jó volt ti valószínűleg nem néztétek úgy írtok véleményt. Számomra mióta teca elment meghalt a sorozat. 3 tényleg nem lesz folytatása? Én nagyon vártam mert függővéget kapott 😔
2023. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
#4 az első részt láttam az elejétől a végéig.
2023. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Gólkirályságnak lesz folytatása, nyár végén kezdték el forgatni az új részeket. A Mi kis falunk színvonala sajnos sokat esett a kezdetek óta, de azért én még reménykedem benne, hátha feltámad...
2023. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nincs az írók között Kormos Anett.


A Gólkirályság 2. évadát július 05-én kezdték el forgatni, a Gólkirályság facebook oldala szerint.

2023. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!